Ewa Farna

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Ewa Farna zdradziła fanom sekret. Tak brzmi jej nowa piosenka!

2022-01-25 13:08

Za każdym razem kiedy Ewa Farna wydaje muzyczną nowość, jej fani skaczą z radości. Podobnie jest również teraz, kiedy to wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej twórczości artystki. Ewa Farna postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i przedpremierowo zdradziła im nowe brzmienia. Musicie tego posłuchać!

Ewa Farna od lat intensywnie działa w branży muzycznej nie tylko w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji. Bez żadnego ale można nazwać ją nie tylko popularną piosenkarką, ale także prawdziwą gwiazdą, która za każdym razem błyszczy, gdy tylko pojawia się na scenie. Jeszcze nie tak dawno, śpiewała w swojej najnowszej piosence Ciało o zaakceptowaniu zmian na ciele na które nie ma się wpływu, a niebawem zaprezentuje kolejny singiel! Nowy numer również znajdzie się na jej nadchodzącej płycie Umami wśród innych propozycji. Łącznie na krążku artystki znajdzie się 12. propozycji muzycznych, przy których współpracowali z artystką między innymi Mery Spolsky, Margaret, Kacezet, czy też Sarsa. Przypomnijmy, że najnowsza płyta artystki jest jej szóstym albumem polskojęzycznym w dorobku artystycznym.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Ewa Farna - nowa piosenka 2022

Ewa Farna lubi zaskakiwać i przy tym rozpieszczać swoich fanów. Na dwa dni przed premierą jej najnowszej piosenki Na skróty, postanowiła podzielić się kilkusekundowymi brzmieniami właśnie tej twórczości. Fanom artystki od razu wpadła w ucho nie tylko melodia, ale także tekst. Już nie mogą doczekać się oficjalnej premiery, by usłyszeć kawałek Na skróty w całości, ponieważ uważają że będzie to prawdziwy hit! Premiera numeru Ewy Farnej - Na skróty, już w czwartek 26 stycznia. Nie możecie tego przegapić!

- Kocham taką nową Ewę jeszcze bardziej z każdym nowym singlem ? Dorastam z Twoją muzyką i czuję z Tobą to co tworzysz ❤️

- Super! ❤️ Po przesłuchaniu czeskiej wersji płyty ten utwór od razu wpadł mi w ucho i ciągle chodził po głowie ? mam nadzieję, że polska wersja również będzie taka dobra ?

- Kolejny singiel ❤️wow idziesz jak burza ?czekam

Źródło: Ewa Farna zdradziła fanom sekret. Tak brzmi jej nowa piosenka!