Ewa Farna urodziła drugie dziecko! Znamy imię i płeć

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Ewa Farna urodziła drugie dziecko! Znamy imię i płeć

Ewa Farna urodziła drugie dziecko! Znamy imię i płeć

2022-03-09 13:00

Ewa Farna urodziła drugie dziecko. Artystka znana z hitów Cicho, Znak, EWAkuacja czy ostatniego Na skróty pochwaliła się w serwisie Instagram zdjęciem wraz pociechą. Przy okazji napisała wymowny komentarz.

Ewa Farna urodziła! Taką informację przekazała na swoim profilu społecznościowym w serwisie Instagram. Artystka była w drugiej ciąży i nareszcie urodziła. Jej fani są zachwyceni zdjęciem z drugą pociechą. Warto przypomnieć, że Farna niechętnie dzieli się życiem prywatnym w social mediach. Przez lata przyzwyczaiła swoich fanów, że ogranicza się do przekazywania infromacji o przełomowych momentach w swoim życiu. Tak było gdy wyszła za mąż i pierwszy raz została mamą. O tym, że będzie miała drugie dziecko mogliśmy dowiedzieć się po nowej okładce płyty Umami, na której widać mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Natalia Nykiel - co lubi robić o 3 w nocy? Jej wyznanie jest szokujące [TYLKO U NAS]

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

6 marca 2022 roku udziła się Ella Chabot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa. Tak napisała Karin Farna, mama Ewy. Wpis pojawił się na fanpage Gazety Polaków w Republice Czeskiej. Sama Ewa Farna wrzuciła w serwisie Instagram zdjęcie z córeczką.