Ewa Farna świętuje 15 lat na scenie! Wydała najbardziej wzruszający utwór 2021 roku?

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Ewa Farna świętuje 15 lat na scenie! Wydała najbardziej wzruszający utwór 2021 roku?

Ewa Farna świętuje 15 lat na scenie! Wydała najbardziej wzruszający utwór 2021 roku?

2021-12-10 17:40

Ewa Farna obchodzi 15-lecie pracy scenicznej, świętując je w najlepszy możliwy sposób, czyli dzieląc się z fanami nowym singlem i teledyskiem. Poznajcie najnowszy utwór artystki już teraz.

Wersja 2.0 to wyjątkowy, wzruszający utwór i klip, w którym artystka spotyka się z samą sobą, kiedy miała 13 lat! Jak mówi Ewa Farna: Interesujące jest dla mnie, czy ta nastoletnia Ewa chciałaby się ze mną zaprzyjaźnić. Może stałam się przez te lata kimś, z kim by nie była w stanie dojść do porozumienia? Czy cały czas byłam wierna swoim przedsięwzięciom, marzeniom, ideałom? Co mam sobie do powiedzenia? Czy młoda Ewa doceniłaby ścieżkę, którą przeszła jej dorosła odsłona? Symboliczny moment spotkania obu wersji Ewy Farnej został osiągnięty w teledysku dzięki technologii face replecement, dzięki niej artystka spotka się z samą sobą z okresu, kiedy była nastolatką. Cytując artystkę: To czasowo i finansowo najtrudniejszy teledysk, który kiedy kolwiek nagrywałam, samacześć przygotowawcza trwała pół roku.

Ekipa Friza wyceniona na ogromną kwotę! Tyle KASY są warci twórcy

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Ewa Farna - piosenka i teledysk Wersja 2.0

Wersja 2.0 to trzeci singiel z nadchodzącej płyty Umami, której premiera już w styczniu. To swoisty bilans i celebrowanie 15-lecia na scenie dla Ewy i jej fanów. Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było Ciało, poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. Singiel No Nie był kolejnym statementem Ewy Farnej, dotykającym nie mniej ważnego zagadnienia - postawienia siebie na pierwszym miejscu. 

Ewa Farna to artystka kompletna -jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.

Źródło: Ewa Farna świętuje 15 lat na scenie! Wydała najbardziej wzruszający utwór 2021 roku?