Maja Krzyżewska

i

Autor: Corinne Cumming/EBU/Eurovision.tv

eurowizja junior

Eurowizja Junior 2023 - kiedy i o której godzinie w TV? Gdzie oglądać online?

Eurowizja Junior 2023 jak co roku budzi spore emocje. Tym razem o trzecie w historii zwycięstwo dla Polski walczyć będzie Maja Krzyżewska z piosenką "I Just Need a Friend". Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać JESC? Przebieg finału zobaczymy w TV i w internecie!

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2023 - kiedy i o której godzinie?
  2. Eurowizja Junior 2023 online na YouTube

Eurowizja Junior 2023 - kiedy i o której w TV? Gdzie oglądać w internecie? Prezentujemy odpowiedzi na zadawane przez internautów pytania. Już w niedzielę 26 listopada odbędzie się wielki finał 21. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tym razem konkurs odbywa się we Francji, a dokładnie w Nicei. Wszystko za sprawą zeszłerocznego zwycięstwa reprezentujacego kraj Lissandro i jego utworu "Oh Maman!". Podczas JESC 2023 o wygraną walczy 16 uczestników, w tym reprezentantka Polski, 12-letnia Maja Krzyżewska z piosenką "I Just Need a Friend". Gdzie i o której godzinie oglądać transmisję Eurowizji Junior 2023 w telewizji i internecie? Poznajcie szczegóły.

Eurowizja Junior 2023 - kiedy i o której godzinie?

Kiedy Eurowizja Junior w TV? Godzina rozpoczęcia transmisji wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest już znana. Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godz. 16:00, a jego przebieg będzie można śledzić na żywo w niedzielę, 26 listopada w TVP1, TVP Polonia oraz TVP ABC.

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Eurowizja Junior 2023 online na YouTube

Jeśli nie macie telewizora, nic straconego! Eurowizję Junior 2023 będzie można oglądać zupełnie za darmo na YouTubie, na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest.

Polskie hity lat 90. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
My podajemy tytuł, ty artystę. "Zegar"