Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?

i

Autor: junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?

Eurowizja Junior 2022 - NIE DZIAŁA strona JESC. Wielki skandal podczas konkursu!

Tego nikt się nie spodziewał! Strona JESC.TV, za pośrednictwem której można było oddawać głosy na uczestników Eurowizji Junior, przestała działać. Załamani fani nie wiedzieli, co robić. Organizatorzy zaliczyli wpadkę, nie przygotowując się na aż tak wielkie zainteresowanie konkursem?

Eurowizja Junior 2022 - strona JESC nie działa?! Co zrobić? To może być największy skandal tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci! Jak wiadomo, w trakcie finału widzowie z całego świata mają 15 minut, by oddać głosy na swoich ulubionych wykonawców za pośrednictwem strony online WWW.JESC.TV. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie przerosło organizatorów wydarzenia! Gdy prowadzący ogłosili, że głosowanie online właśnie wystartowało, serwery padły, a na pulpicie wyświetliło się białe tło. Co zrobić? Czy wyniki będą anulowane?!

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE ONLINE na JESC w finale! Jak głosować na Polskę?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Eurowizja Junior 2022 - strona nie działa

To był wielki szok dla milionów fanów Eurowizji! Strona z głosowaniem przestała działać! Mamy jednak dobrą wiadomość i radę - jeśli pozostaniecie na stronie, w pewnym momencie powinna się ona załadować. Wówczas możliwe będzie oddanie ważnych głosów. Dobrze wejść na stronę z kilku urządzeń i cierpliwie czekać.

Sonda
Podobał Ci się występ Laury Bączkiewicz na Eurowizji Junior 2022?