Laura Bączkiewicz

i

Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE ONLINE na JESC w finale! Jak głosować na Polskę?

Eurowizja Junior 2022 trwa w najlepsze. Co z pewnością ucieszy wszystkich widzów zachwyconych występem Laury Bączkiewicz, Polacy mogą głosować na swoją reprezentantkę. W trakcie finału wystartuje drugie głosowanie na WWW.JESC.TV. Sprawdźcie, jak i kiedy głosować na Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 11 grudnia.

Eurowizja Junior 2022 - głosowanie online w trakcie finału to nie żart! Choć głosowanie na uczestników konkursu wystartowało 9 grudnia, wszyscy ci, którzy nie oddali głosu, będą mieli okazję nadrobić straty. Tyczy się to też internautów, którzy zagłosowali już na swoich faworytów. Zgodnie z regulaminem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci widzowie mogą wesprzeć swoich ulubieńców po obejrzeniu wszystkich występów w całości. Głosowanie w trakcie finału Eurowizji Junior 2022 rozpocznie się dokładnie w chwili, gdy swoje show zakończy ostatni z reprezentantów. W tym roku jest to Złata Dziunka z Ukrainy. Polacy mogą głosować na Laurę Bączkiewicz. Wyjaśniamy, jak to zrobić 11 grudnia. Czasu będzie niewiele!

Eurowizja Junior 2022 - NIE DZIAŁA strona JESC. Wielki skandal podczas konkursu!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE online

Podczas finału możliwe jest wsparcie swoich faworytów, w tym Laury Bączkiewicz, która dała prawdziwie kosmiczne show. Gdy każdy z reprezentantów zaprezentuje swoją piosenkę, głosowanie na Eurowizji Junior 2022 zostanie wznowione. Tym razem internauci będą mieć jednak zaledwie 15 minut na oddanie ważnych głosów.

Aby zagłosować w finale Eurowizji Junior, należy wejść na stronę www.jesc.tv w chwili, gdy prowadzący ogłoszą, że głosowanie wystartowało.

Sonda
Zagłosujesz na Laurę Bączkiewicz, która reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior 2022?