Eurowizja Junior 2021

i

Autor: Andres Putting/EBU

Eurowizja Junior 2021 - WYNIKI. Kiedy i o której poznamy zwycięzcę konkursu?

2021-12-19 12:20

Eurowizja Junior 2021 lada moment. W niedzielny wieczór 19 grudnia dowiemy się, kto stał się zwycięzcą dziewiętnastej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Za sprawą zeszłorocznego sukcesu Valentiny Tronel, Francja była organizatorem muzycznego wydarzenia. Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy poznamy zwycięzcę Konkursu?

Eurowizja Junior 2021 - WYNIKI. Kiedy i o której poznamy zwycięzcę konkursu? 19. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci przejdzie lada moment do historii. W niedzielny wieczór 19 grudnia w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, zaprezentują się uczestnicy z dziewiętnastu państw. Widzowie będą mogli usłyszeć zarówno rytmiczne numery, jak i wzruszające ballady. Zasady głośnego Konkursu są jednak niezmienne - wygrać może tylko jedna osoba. Polskę reprezentuje w tym roku 13-letnia Sara James, która na scenie pojawi się w piosence Somebody. Kto ma największe szanse na sukces? Kiedy poznamy wyniki Eurowizji Junior 2021 i dowiemy się, kto jest zwycięzcą?

Pogadane z Sarą James

Eurowizja Junior 2021 - WYNIKI. Kiedy i o której?

Eurowizja Junior 2021 odbywa się we Francji, a to wszystko przez sukces Valentiny Tronel, która z piosenką J'imagine zajęła podium na ubiegłorocznym Konkursie w Polsce. Kto dołączy do grona zwycięzców? Kto wygra Eurowizję Junior 2021? Wyniki tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, poznamy w niedzielę 19 grudnia około godziny 18:30 po zakończeniu wydarzenia. Transmisję Eurowizji Junior 2021 będzie można obejrzeć za pośrednictwem Junior Eurovision Song Contest na YouTube, lub w TVP2. Jedną z faworytek do nagrody głównej jest reprezentantka Polski - Sara James, a także artystka z Armenii - Maléna.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - kiedy Polska? Która na scenie wystąpi Sara James?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?
Źródło: Eurowizja Junior 2021 - WYNIKI. Kiedy i o której poznamy zwycięzcę konkursu?