Sara James / Eurowizja Junior 2021

i

Autor: ANDRES PUTTING/EBU

Eurowizja Junior 2021 - o której Polska? Kiedy wystąpi Sara James?

2021-12-19 8:00

Wielki finał Eurowizji Junior 2021 już dzisiaj! Na scenie pojawi się dziewiętnastu utalentowanych artystów. Polskę będzie reprezentować Sara James z utworem "Somebody". O której oglądać występ polskiej wokalistki? Wszystkie najważniejsze informacje na Eska.pl

Eurowizja Junior 2021 - o której Polska? Kiedy wystąpi Sara James? Wszyscy fani muzycznych wydarzeń długo czekali na ten emocjonujący dzień. To już dzisiaj finał 19. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Całość odbędzie się pod Paryżem na arenie La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt. Kto wyśpiewa sobie zwycięstwo? Faworytką jest polska reprezentantka, Sara James. Piosenkarka pojawi się na scenie z utworem "Somebody", który został napisany przez Patryka Kumora i Dominika Buczkowskiego. Panowie napisali piosenki również dla Roksany Węgiel i Viki Gabor. O której dzisiaj wystąpi polska wokalistka? Kiedy oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurowizja Junior 2021 - hasło i logo. Jakie jest znaczenie?

Eurowizja Junior 2021 - o której Sara James?

Kiedy oglądać występ Polski na Eurowizji Junior 2021? O której śpiewa Sara James? Podczas oficjalnej Ceremonii Otwarcia, poznaliśmy wszystkich artystów oraz utwory, z którymi pojawią się na scenie. Muzyczne widowisko ponownie otworzą Niemcy, a jako ostatnia zagra Portugalia. Eurowizja Junior rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16:00. Sara James pojawi się na scenie jako trzecia i jej występ planowany jest na 16:20/16:30. Jeżeli nie chcecie niczego przegapić, to najlepiej oglądać całe widowisko od początku.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?
Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?
Źródło: Eurowizja Junior 2021 - o której Polska? Kiedy wystąpi Sara James?