ENI i Kosmos w wybuchowym numerze. Mocny kandydat na hit lata

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA ENI i Kosmos w wybuchowym numerze. Mocny kandydat na hit lata

ENI i Kosmos w wybuchowym numerze. Mocny kandydat na hit lata

2022-05-11 6:18

ENI i KOSMOS to duet, który zdążył już wypracować własny styl. W brzmieniu najnowszego utworu „Turbo Bomba” ciężko rozpoznać inspiracje twórczością innych artystów, co w dzisiejszych czasach zdecydowanie jest atutem. Turbo bomba to wystrzałowy utwór wyprodukowany na klubowym bicie. Niemniej twórcom równie bardzo zależało na wartościowym przekazie. Przekaz wraz z tanecznym bitem to połączenie, którego wszyscy potrzebujemy! Piosenka serwuje nam pełnowartościowy impuls, aby nie zapominać kim jesteśmy i nie udawać nikogo innego.

ENI, czyli Annie Ostrowska, to wokalistka, autorka tekstów, raperka, aktorka i tiktokerka o polsko-libańskich korzeniach. Jej single chętnie grają największe stacje radiowe w Polsce, m.in. Radio ESKA. Jej piosenki pojawiają się także w wielu rozgłośniach lokalnych i zagranicznych. Mogliście usłyszeć ją w singlach: Ziemianie,  Obsesja,  Nie mów mi, Karma, czy Słodka Dorotka, która szturmem podbiła TikToka. Jako aktorka największą rozpoznawalność zyskała dzięki stałej roli Raperki Kaśki w popularnym serialu, wygrała również 4 telekamery za serial Lombard. Życie pod zastaw. ENI brała udział w  produkcji głośnego kinowego hitu Bad Boy  jak i w filmie BORYS. Epizodycznie pojawiała się w wielu produkcjach na przestrzeni lat - mogliście też trafić na nią śledząc takie seriale, jak Przyjaciółki, Barwy szczęścia, Oko za oko , 48h,  czy Na sygnale i Oko za oko.

KOSMOS - Kolorowy ptak łączący nową szkołę z szeroko rozumianym newschoolem. Raper, który nie boi się eksperymentować z pazurem, w tekstach oraz w teledyskach. Z pewnością nie pokazał nam jeszcze wszystkiego a kolejne single są niczym nowy rozdział książki science-fiction.