Elwira z zespołu Mejk zmieniła klimat! Tym singlem mocno zaskakuje

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Elwira z zespołu Mejk zmieniła klimat! Tym singlem mocno zaskakuje

Elwira z zespołu Mejk zmieniła klimat! Tym singlem mocno zaskakuje

2022-04-27 6:26

Dobrze nam (chcę) to singiel, który jest początkiem większego projektu w tym stylu, a który docelowo ma być wydany na płycie. ELWIRA - planuje koncerty w sezonie 2022, na których zabrzmi pierwszy singiel, oraz kolejne utwory, które po kolei będą pokazywane. ELWIRA - spełnia swoje wieloletnie marzenie, by wokalnie realizować się w nutach i brzmieniach, które są jej bliskie.

Stąd jej postanowienie, by rozpocząć solowy projekt utrzymany w klimatach muzyki Deep house. Dobrze nam (chcę) to singiel, w którym ELWIRA śpiewa o tym, że mimo różnorodnych, niełatwych emocji, jakie są w związku, warto jest być z drugim człowiekiem, warto dać sobie czas. Warto wspólnie chcieć, by w pewnym momencie dojrzeć do wniosku, że to właśnie to, że warto wspólne życie skwitować stwierdzeniem - dobrze nam. Piosenka powinna być odtwarzana na dobrym sprzęcie audio, bo tylko wtedy zapewnia komfort rewelacyjnych wibracji muzycznych, o które zadbał -Vlodarski.

Kim jest Elwira?

To pseudonim wokalistki, która muzycznie wystartowała mając zaledwie 4 lata. Pochodzi z niewielkiej miejscowości na Mazurach - Kruszewnii. Jest absolwentką Szkoły Wokalnej, którą ukończyła w Poznaniu. Od wielu lat czynna zawodowo. Posiadaczka charyzmatycznego głosu, który potrafi być zarówno subtelny, jak i w kluczowych momentach piosenki, stać się wyraziście silny. Od lat związana ze sceną muzyki rozrywkowej. Słuchając równolegle utworów o głębokim brzmieniu, od lat marzyła o tym, by właśnie taki projekt sama rozpocząć. Na swojej drodze spotkała młodego, znakomitego producenta muzycznego, z którym rozpoczęła pracę. Inspiruje się remixami stylu Deep house, przeróbkami o wyrazistym, głębokim brzmieniu, znanych zachodnich artystów.