Ekipa Friza zagrożona? Nowa paczka influencerów z Julią Wróblewską i Sebastianem Kowalczykiem!

i

Autor: Materiały prasowe Artystycznipl Ekipa Friza zagrożona? Nowa paczka influencerów z Julią Wróblewską i Sebastianem Kowalczykiem!

Ekipa Friza zagrożona? Nowa paczka influencerów z Julią Wróblewską i Sebastianem Kowalczykiem!

2021-07-01 13:17

Ferajna to paczka przyjaciół, która postanowiła spędzić wspólnie wakacje i pokazać w jaki sposób można aktywnie odpoczywać w trakcie lata. Wśród osób, które tworzą nową ekipę influencerów jest Sebastian Kowalczyk, Ciapur czy Julia Wróblewska. Ferajna stawia na chill, zabawę i utwór, który może stać się wakacyjnym hitem.

Ferajna to projekt, który postanowili założyć Sebastian Kowalczyk, Anna Zuch oraz Ciapur i zrzeszyć kilkunastu znanych influencerów z serwisów TikTok, YouTube i Instagrama. Wśród nich są: Julia Wróblewska, Ciapur, Cyprian Węgrzyn, Kamil Szymczak, Żaneta Kussa, Ania Szlęzak, Anna Zuch, Julia Banach, Klaudia Bieszcz, Magdalena Bilich i Sebastian Kowalczyk. Grupa postanowiła wspólnie spędzić wakacje w kilkunastu miejscach w Polsce i pokazać w jaki sposób można aktywnie spożytkować letni czas. Ferajna postawiła również na mocny wakacyjny utwór, który może okazać się hitem tego lata.

Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Ferajna: granica ubioru przekroczona?

Piosenkę Chce z nami to leć stworzyli: Anna Zuch, Mansur Bikeev i Katarzyna Olasz. Muzykę skomponował Robert Kruszewski. Utwór opowiada krótką historię poszczególnych członków Ferajny. Wakacyjny bit wprawia w słoneczny nastrój i pozytywnie nastraja na całe wakacje. Premiera utworu Ferajny została zaplanowana na czwartek, 1 lipca 2021 roku, na godzinę 15:00. Klip do zobaczenia na YouTube Ferajna.

Ferajna: rusza nowy kanał na YouTube

Na kanale Ferajna w każdy wtorek i czwartek o godzinie 15:00 będą publikowane filmy, w których będą pojawiać się popularni influencerzy. W produkcji znane gwiazdy internetu wykonają ekstremalne challenge, które inspirowane są różnymi programami telewizyjnymi, oraz tymi znanymi z aplikacji TikTok. Pierwsze osiem odcinków, zostało nagrane w Łebie. Kolejne epizody zostaną nagrane między innymi w Kurpiowskiej Krainie, na Mazurach, oraz poza granicami naszego kraju.

Źródło: Ekipa Friza zagrożona? Nowa paczka influencerów z Julią Wróblewską i Sebastianem Kowalczykiem!