Edyta Herbuś

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama @edytaherbus

Edyta Herbuś poszła na całość i zrzuciła biustonosz! Filmik TOPLESS wywołał sensację

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami radosnym nagraniem, na którym jest topless. Tancerka i aktorka wyznała, że autorem wideo jest jej ukochany. Internauci nie kryją zachwytu tym, co zobaczyli. Kobieta rzeczywiście prezentuje się obłędnie!

Edyta Herbuś topless to widok, jakiego jej fani na pewno długo nie zapomną. Popularna tancerka i aktorka należy do grona gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie dzielą się swoim życiem codziennym w sieci. Będąc na wakacjach z ukochanym, Edyta Herbuś postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim szczęściem, zamieszczając na profilu wyjątkowe wideo. Widzimy na nim, jak 41-latka z radością hasa wzdłuż plaży, pozując całkowicie topless. Roześmiana i wyraźnie zakochana gwiazda ekranu przyznała wprost, że za kamerą stał jej wybranek.

„Kiedy Wenus - planeta MIŁOŚCI wchodzi do znaku rozmarzonych RYB ( mój ci on) poziom romantyzmu w powietrzu wzrasta ... To idealne klimaty dla współczesnego ROMEA, by wyznać ukochanej swoją MIŁOŚĆ…”. Fajnie jest spojrzeć na siebie JEGO oczami … Przyjmuję dziś do serca to romantyczne wyznanie - napisała.

Fani nie kryją zachwytu i podziwiają odwagę idolki.

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Edyta Herbuś bez stanika na plaży

Choć w Polsce to wciąż temat tamu, za granicą nikogo nie dziwi widok kobiet opalających się topless. Będąc w otoczeniu ukochanego, Edyta Herbuś dała się ponieść i zrzuciła z siebie górę od bikini, by zapozować dla ukochanego. Wyraźnie wolna i szczęśliwa tancerka dała się uchwycić podczas biegu wzdłuż plaży, zasłaniając piersi jedynie dłońmi. Co za sylwetka!

Sonda
Czy podoba ci się Edyta Herbuś?