Edyta Górniak

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na scenie! Wcześniej zdarzyło się to w The Voice of Poland

2021-08-02 13:24

Edyta Górniak była jedną z gwiazd odbywającej się w Augustowie Wakacyjnej Trasy Dwójki. Gwiazda polskiej sceny muzycznej wykonała na scenie zarówno covery, jak i kawałki z własnego repertuaru. Wśród nich nie zabrakło doskonale znanej fanom Andromedy. Wokalistka po raz kolejny zapomniała tekstu swojego hitu.

Edyta Górniak przyzwyczaiła już swoich wielbicieli do tego, że regularnie zapomina tekstów własnych piosenek. Nie inaczej było podczas występu artystki w Augustowie, gdzie miał miejsce kolejny przystanek Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wokalistka miała w sumie dwa wejścia. Podczas pierwszego wykonała na scenie swoje najnowsze hity, czyli Andromedę oraz Lime, natomiast w trakcie drugiego covery znanych na całym świecie hitów - I Follow Rivers oraz Sweet Dreams. Okazało się, że diwa polskiej sceny muzycznej ma znacznie większe problemy z zapamiętaniem swoich tekstów, a nie cudzych.

Po wielu latach Edyta Górniak zdecydowała się na przywrócenie Andromedy do koncertowej playlisty. Czujni fani, którzy doskonale znają wyprodukowany przez Donatana utwór od razu wychwycili, że Edyta Górniak znowu zapomniała jego tekstu. Co ciekawe, to nie pierwsza taka wpadka z tym numerem. Edyta Górniak zapomniała dokładnie tego samego fragmentu podczas premierowego występu w programie The Voice of Poland. 

Edyta Górniak - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Edyta Górniak?

Edyta Górniak - wpadka na scenie

Popularna piosenkarka ma problem z zapamiętaniem słów własnych piosenek? Na to wychodzi! Fani, którzy znają na pamieć piosenki Edyty Górniak, od razu zauważyli, że gwiazda zapomniała tekstu swojego hitu. By uniknąć całkowitej wpadki, piosenkarka postanowiła przemówić do widzów przed telewizorami i publiczności, która bardzo ciepło ją przyjęła i doskonale oceniła jej występ. Trzeba przyznać, że diwa sztukę improwizacji ma opanowaną do perfekcji!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!
Źródło: Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na scenie! Wcześniej zdarzyło się to w The Voice of Poland