Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Edyta Górniak w czerwonej sukni. Opadły nam szczęki - wygląda jak bogini!

2024-01-16 9:39

Edyta Górniak zawsze na scenie wygląda zjawiskowo. Wszystko jest ze sobą spójne i eleganckie. Teraz gwiazda postawiła na czerwoną suknię, do której założyła także rękawiczki. Musimy przyznać, że ciężko oderwać od niej wzrok!

Edyta Górniak to artystka, która od lat nie schodzi z ust Polaków. Mówi się o niej codziennie, a gorąco dookoła jej osoby robi się szczególnie, gdy podejmuje kontrowersyjnych tematów. Od jakiegoś czasu diva występuje na scenie ze swoim synem, który po raz pierwszy wyszedł zza konsoli na jej świątecznym koncercie i zaśpiewał ze swoją mamą w duecie. Ich występ można było obejrzeć w telewizji, co spotkało się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Ostatnio było także głośno o tym, że syn Edyty Górniak zmienił nazwisko. Allan (już nie Krupa) odciął się w ten sposób od ojca, z którym od lat nie ma kontaktu. Przejdźmy jednak do Edyty Górniak, która obecnie odpoczywa w swoich ukochanych górach, ale znalazła chwilę by zaprezentować się fanom w czerwonej sukni.

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak

Edyta Górniak w czerwonej sukni. Wygląda jak prawdziwa dama!

Edyta Górniak jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Na jej profilu znaleźć można także wiele zdjęć prywatnych, ale przede wszystkich tych, związanych z jej karierą. Najnowsze kadry wprawiają w osłupienie i przyspieszają bicie serca! Wszystko dlatego, że Edyta Górniak zaprezentowała się w czerwonej sukni. Rozporek na prawą nogę, delikatny tren z tyłu, gorset, który lekko prześwituje, czerwone szpilki i... czerwone rękawiczki. W takim wydaniu piosenkarka wygląda nie tylko jak prawdziwa, elegancka dama, ale także jak modelka z wybiegu! Trzeba przyznać, że w czerwonym jej do twarzy - zobaczcie sami.