MIŁE POZDROWIENIA

Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny. Kartki do wysłania z pozdrowieniami

2024-03-21 8:14

Pierwszy dzień wiosny to zawsze miły i wyjątkowy dzień, pełen radości, nadziei i optymizmu. To czas, w którym przyroda budzi się z zimowego snu i przynosi ze sobą wiele kolorów i zapachów. Tego dnia powitaj wiosnę, przesyłając bliskim i znajomym pozdrowienia z okazji 21 marca. W galerii znajdziesz piękne kartki z życzeniami.

Kartki na pierwszy dzień wiosny do wysłania to miły gest, który można wykonać w stronę bliskich i znajomych. Wiosna kalendarzowa zaczyna się 21 marca i trwa do 21 czerwca. To czas kiedy przyroda budzi się do życia, na drzewach pojawiają się pierwsze liście, trawa zieleni się, a kwiaty otwierają swoje pierwsze pąki. Od tego momentu dni będą coraz dłuższe, a noce coraz krótsze, tym bardziej, że w nocy z 30 na 31 marca, zmieniamy czas, przesuwając wskazówki zegara do przodu. Pierwszy dzień wiosny ma też swoje tradycje. W szkołach i przedszkolach robi się Marzannę, a następnie topi się ją w rzece lub pali w ognisku. Jest to znak wygnania i pożegnania zimy, a także powitanie wiosny.

Przebojowa siostra zakonna zrzuciła habit i zmieniła się w obrotną piosenkarkę!

Pierwszy dzień wiosny - pozdrowienia, kartki, obrazki

Pierwszy dzień wiosny wypada 21 marca. To idealna okazja, aby wysłać znajomym i bliskim życzenia. Kartki są miłym gestem i potrafią wyrazić nasz szacunek do drugiej osoby. Te na dzień wiosny z pewnością wywołają dużo radości! Kartki na dzień wiosny znajdziesz w naszej galerii. Możesz pobrać je za darmo i wysłać bliskim lub opublikować na tablicy na Facebooku.