Dorota Gardias

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Dorota Gardias zdradziła kim jest jej nowy partner. Jest związany ze sportem

2024-06-11 13:47

Dorota Gardias ma za sobą wiele związków, mniej i bardziej medialnych. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że u jej boku pojawił się pewien mężczyzna, który ma wiele wspólnego ze sportem. W jednym z wywiadów zdradziła szczegóły na temat tego, czym zajmuje się jej ukochany.

Dorota Gardias, popularna gwiazda TVN, wielokrotnie była w centrum uwagi z powodu swojego życia uczuciowego. Początki jej medialnej kariery były związane z małżeństwem z pilotem śmigłowców, Konradem Skórą, z którym rozwiodła się w 2011 roku. Następnie tworzyła związek z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę o imieniu Hanna. W mediach pojawiały się również doniesienia o jej romantycznej relacji z pisarzem i byłym raperem, obecnie znanym jako Żurnalista. Jej ostatni związek, który przyciągnął uwagę mediów, był z Dariuszem Pachutem, obecnym partnerem Dody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odmieniona Dorota Gardias śpiewa dla piłkarzy Probierza. Koko Euro Spoko wymięka!

WYWIAD - Krzysztof Zalewski - OPOLE

Dorota Gardias podsyca zainteresowanie mediów na temat jej związku. Kim jest jej życiowy partner?

43-letnia Dorota Gardias znów jest szczęśliwie zakochana. W rozmowie z "Plejadą" zdradziła, że jej obecny partner związany jest zawodowo z piłką nożną, co podsyciło zainteresowanie mediów i opinii publicznej na temat tej relacji. Dziennikarka nie zamierza jednak, zdradzać więcej szczegółów.

Nie bardzo chcę o tym mówić, gdyż nie mam takiej potrzeby, żeby też opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale też jestem dorosłą osobą – jestem w związku i też nie mam zamiaru tego ukrywać. Nie będę ukrywać przed ludźmi, że mam partnera. Faktycznie, mój partner związany jest z piłką nożną

- oznajmiła Gardias.

Źródło: Dorota Gardias zdradziła kim jest jej nowy partner. Jest związany ze sportem