Dominika Kwiatkowska z hitem LOKI potwierdza znakomitą muzyczną formę!

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Dominika Kwiatkowska z hitem LOKI potwierdza znakomitą muzyczną formę!

Dominika Kwiatkowska z hitem LOKI potwierdza znakomitą muzyczną formę

2022-02-23 14:50

Dominika Kwiatkowska coraz śmielej pracuje nad swoją debiutancką płytą. Do współpracy zaprosiła uznanego w branży muzycznej producenta Tabba, z którym coraz odważniej podbija stacje radiowe, telewizyjne, a także internet. Potwór był świetnym początkiem, ale Loki to hit, który może być dla Artystki prawdziwym przełomem.

Dominika Kwiatkowska z hitem LOKI potwierdza znakomitą muzyczną formę. Numer loki to krótka historia o burzliwej miłości, błędach, ale przede wszystkim tęsknocie. To także obraz tego, jak w dzisiejszym świecie pojmuje się miłość, powierzchowną, upchaną między social mediami i bardzo często na pokaz lub dokładnie na odwrót, taką, której się wstydzimy. Loki mają zwrócić uwagę na prawdziwy sens miłości, którą powinniśmy budować na głębokich i prawdziwych uczuciach, wyjaśnia Dominika. W tej piosence miłość jest krucha i często wystawiana na próby i nie zawsze wychodzi z niej zwycięsko. Loki nie skończą się słowami, żyli długo i szczęśliwie dodaje artystka.

Tłusty czwartek 2022 - pączki czy faworki? Co chętniej wybierają Polacy?

SuperNova LIVE: Marcin Czerwiński z numerem OD NOWA! Zobacz ten wykon

Dominika Kwiatkowska z hitem LOKI potwierdza znakomitą muzyczną formę

Muzycznie Loki to kwintesencja współczesnego popu. Skłaniające do refleksji zwrotki kontrastują z prawdziwie uderzającymi energią refrenami, które nie chcą wyjść z głowy. To potencjalny hit, który ma szansę zostać z nami na długo. Hit, który jednak ma w sobie mocne przesłanie, nie jest lekką piosenką o niczym. Za pełną elektroniki i błyskawicznie wpadającą w ucho melodią kryje się zaskakująco uderzający obraz miłości, który moglibyśmy kojarzyć raczej z muzyką alternatywną. Ta zresztą pojawia się w Lokach dość nieśmiało, ale skutecznie by nie odstraszyć odbiorcy, ale też miło połechtać ego tych, którzy szukają w muzyce czegoś więcej.

Jak imprezuje Nowator? W końcu to zdradził! [TYLKO U NAS]