Doda

i

Autor: AKPA

ODPORNA NA HEJT?

Doda przejmuje się komentarzami pseudo-fanów? Jej odpowiedź daje do myślenia

2024-04-11 10:34

Doda jest niezwykle charyzmatyczną artystką, która niczego się nie boi i zawsze mówi to co myśli. Niestety często mierzy się z obraźliwymi komentarzami i hejtem w swoją stronę od tzw. "pseudo-fanów". Czy się tym przejmuje? W najnowszym wpisie na Instagramie dała wszystkim do myślenia.

Doda przejmuje się hejtem? Niesamowicie charyzmatyczna, zawsze odważna z wysoko podniesioną głową idzie przez branżę muzyczną. Taka jest właśnie Doda, która od lat jest aktywna w branży muzycznej. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej zespół Virgin, w którym była wokalistką prawie 10 lat. Piękna blondynka o zadziornym stylu dawała czadu i nigdy nie przejmowała się tym, co myślą o niej inni. Na przestrzeni lat, Doda jednak bardzo się zmieniła. Porzuciła ciężkie stylizacje, przystopowała z wyraźnym make-upem i zaczęła inaczej się wypowiadać. Co ciekawe, jej grono wiernych fanów jeszcze bardziej się powiększyło, a sama artystka zaczęła osiągać co chwilę spektakularne sukcesy. Nie ma się co łudzić. Fani kochają Dodę i po prostu za nią szaleją! Niestety jak to w życiu bywa, artystka ma też swoich antyfanów, którzy na każdym kroku wytykają jej błędy i zarzucają negatywnymi komentarzami.

ZOBACZ TAKŻE: Powstanie książka o życiu Roxie Węgiel? Piosenkarka zainspirowała się Britney Spears

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę

Jak Doda reaguje na hejt?

Doda jest najpopularniejszą artystką w polskiej branży muzycznej i od lat wie, co zrobić żeby było o niej głośno. Wyzywające stylizacje, cięty język i kroczenie przez show-biznes z wysoko podniesioną głową! Gwiazda ma wielu fanów, ale również wielu antyfanów, którzy żyją jej życiem i na każdym kroku wbijają jej szpile. Czy Dodę to w jakiś sposób rusza? Odpowiedź jest prosta - nie. Doda nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni i robi to, co podpowiada jej serce. Spełnia swoje marzenia i daje rozrywkę fanom, którzy ją po prostu kochają i już nie raz pokazali, że są w stanie zrobić dla niej wszystko. Doda na swoim Instagramie napisała:

- Często pytacie w wiadomościach priv czy przejmuje się komentarzami pseudo fanów, którzy mnie atakują ale cały czas obserwują i są tu non stop. Niektórzy jedyne co mają sensownego w swoim życiu, to życie moim 💁🏼‍♀️ jak mam mieć sumienie zabierać im sens istnienia? Dlatego proszę bardzo kolejny post z mojej 🌶️🔥🧯 stylówki - oczy płoną 😎

Doda w wywiadach wielokrotnie wspominała, że trzeba się mocno natrudzić, aby ją obrazić, więc jak widać jest bardzo odporna na hejt i nic sobie z niego nie robi. Tylko pozazdrościć! Z pewnością wiele osób, chciałoby właśnie tak reagować na krytykę, która płynie w ich stronę z niewiadomych powodów.

Rozpoznaj piosenkę Dody po kadrze z teledysku

Pytanie 1 z 11
Z jakiego teledysku pochodzi to zdjęcie?
Doda