Sanah Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzykim

i

Autor: SuperNova Sanah Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzykim

Dlaczego sanah weszla do obcego domu? Wokalistka zwierzyła się ze swoich sekretów [WYWIAD]

2021-05-11 17:54

sanah, to wokalistka, która w 2020 roku wniosła na polską scenę muzyczną ogromny powiew świeżości. Wszystko za sprawą hitu Szampan. W rozmowie z Moniką Król, która prowadzi program Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzyki, artystka zdradziła dlaczego zmieniła swoje oblicze przy premierze nowego albumu.

sanah czyli Zuzanna Irena Jurczak, urodziła się 2 września 1997 roku w Warszawie. Brała udział w muzycznych talent show The Voice of Poland, a także w polskim Mam talent i brytyjskiej wersji Britain's Got Talent. Niestety nie odniosła sukcesu. Swój pseudonim artystyczny wzięła od angielskiej wersji swojego imienia, Susannah i skróciła je do sanah. Muzycznie kształciła się w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. W 2015 roku dostała się do finału 10. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Ten Ton. W 2019 roku nagrała wokal do piosenki Rich in Love Matta Duska. W styczniu 2020 wypuściła singel Szampan, którym stał się wielkim hitem.

Sławek Uniatowski: BILETY, KONCERTY. Gdzie i kiedy? [DATA, MIEJSCE]

sanah była gościem programu Moniki Król Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzyki, zdradziła że chciała by wprowadzić trochę szaleństwa w swoją muzyczna drogę. Wokalistka z powodu wielu nadchodzących koncertów będzie musiała przełożyć swoje wakacje na inny termin, ponieważ skupia się wyłącznie na próbach. Opowiedziała również gdzie miała miejsce sesja zdjęciowa, oraz jak powstało słynne zięcie z pralką, które zamieściła na swoich mediach społecznościowych. Posłuchaj wywiadu Moniki Król poniżej:

Słuchaj SANAH opowiada o albumie Irenka
Te hity rozgrzeją Was w maju!