Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: materiały prasowe Polsat

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Dlaczego dziś nie ma Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Decyzja zapadła!

2024-03-29 12:00

Widzowie Polsatu, którzy uwielbiają program Twoja twarz Brzmi Znajomo są w szoku. Dlaczego nie ma ich ulubionego, rozrywkowego show w piątek 29 marca? Co się stało? Decyzja produkcji zapadła. Znamy powód!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątek 29 marca nie zostanie wyemitowany. Czemu? Dlaczego nie ma odcinka w TV? Polsat zdjął z anteny ulubiony program widzów. Jubileuszowa edycja TTBZ cieszy sie ogromna oglądalnością. Publiczność po raz kolejny może oglądać swoje ulubione gwiazdy, które wcielają się w polskich, jak i zagranicznych artystów. Co tydzień swoje metamorfozy pokazują Filip Lato, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Kacper Kuszewski, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko. Niestety w piątek 29.03.2024 w ramówce Polsatu nie widać programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także serialu "Bracia". Znamy powód i wiemy, kiedy show wróci ponownie na antenę.

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: dlaczego nie ma odcinka 29 marca?

Widzowie Polsatu zastanawiają się, dlaczego dziś w piątek 29 marca nie ma Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystko spowodowane jest świętami wielkanocnymi i Wielkim Piątkiem. Zamiast rozrywkowego show, zostanie wyemitowany koncert "Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej". Spokojnie. Nowy odcinek TTBZ zostanie wyemitowany za tydzień 5 kwietnia o godzinie 20:00. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda 85-letnia mama braci Golec. Łukasz i Paweł są do niej podobni?

Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej - kto wystąpi w Polsacie?

W Wielki Piątek o godzinie 20:00 w telewizji Polsat zostanie wyemitowany koncert "Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej". Na scenie wystąpią między innymi:

  • Piotr Cugowski
  • Roksana Węgiel
  • Halina Mlynkowa
  • Kamil Bednarek
  • Andrzej Lampert
  • Justyna Steczkowska
  • Grzegorz Hyży
  • Józefina i Marcin Sójka

Ilustracją dla występujących artystów będą fragmenty Misterium Męki Pańskiej.