gwiazdy

Dla Teresy Werner czas się zatrzymał. 66-latka dodała zdjęcie w stroju kąpielowym, a fani oniemieli

2024-06-13 8:51

Teresa Werner już od lat cieszy się wielką popularnością wśród polskich słuchaczy. Fani równie mocno, co wydawaną przez nią muzyką, zachwycają się jej wyglądem. 66-letnia piosenkarka regularnie raczy odbiorców kadrami z pobytu na wczasach, a wielbiciele zgodnie twierdzą - dla niej czas się zatrzymał.

Teresa Werner wie, jak wzbudzić zainteresowanie. 66-letnia artystka regularnie udowadnia, że wiek to tylko liczba, a zdrowy tryb życia oraz czerpanie radości z wykonywanej pracy mają realny wpływ nie tylko na doskonałe samopoczucie, ale i godny pozazdroszczenia wygląd. Znana z hitu "Dałabym ci, dała" królowa śląskich szlagierów regularnie rozpieszcza wielbicieli nowymi zdjęciami, nierzadko dokumentującymi również jej życie prywatne, nie tylko zawodowe. Na Instagramie Werner znajdziemy zarówno zdjęcia z koncertów, z którymi przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, jak i z jej zagranicznych podróży. Świadoma swojej kobiecości gwiazda muzyki ochoczo prezentuje wdzięki w podkreślających jej doskonałą figurę kostiumach kąpielowych, co spotyka się ze świetnym odbiorem obserwatorów prowadzonego przez nią profilu. Internauci zasypują idolkę licznymi słowami uznania dla jej formy i proszą o więcej.

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Teresa Werner w doskonałej formie

Na Instagramie Teresa Werner ma już ponad 100 tysięcy obserwatorów. Internauci, którzy śledzą jej profil, nie mogą wyjść z podziwu i zachwycają się formą 66-letniej gwiazdy muzyki. Wokalistka regularnie zamieszcza zdjęcia ze swoich zagranicznych podróży, a komentarze mówią same za siebie. Teresa Werner ma wiernych fanów nie tylko swojego głosu, ale również wyglądu. Zobaczcie, jak prezentuje się królowa śląskich szlagierów. Galerię znajdziecie na górze strony.

QUIZ. Teresa Werner i jej największe hity. Uzupełnij brakujące słowa w tekstach piosenek

Pytanie 1 z 10
"Dałabym ci, dała..."
Źródło: Dla Teresy Werner czas się zatrzymał. 66-latka dodała zdjęcie w stroju kąpielowym, a fani oniemieli