Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

i

Autor: Archiwum prywatne Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

Diss na Budziki - nagrał swoją zwrotkę. Czy Keddisonn znowu podbije TikToka?

2022-07-06 13:39

Antony Esca stworzył prawdziwy viral w aplikacji TikTok. Swoim numerem Diss na Budziki zawładną popularną platformą. Okazuje się, że DJ, którego na co dzień kojarzymy ze współpracy z raperem B.R.O, postanowił nagrać własną zwrotkę. To nie pierwszy raz, kiedy Korzeniewski tworzy nowe wersy do znanych hitów.

Diss na Budziki Antonego Esca to prawdziwy hit w aplikacji TikTok. Ponad 65 tysięcy filmów zostało nagranych w ciągu kilku dni od opublikowania fragmentu kawała na platformie. Ten trend jest prosty i sprawił, że najwięksi influecerzy również postanowili go nagrać. Okazuje się, że Tomek Korzeniewski, znany jako Keddisonn, postanowił nagrać swoją własną zwrotkę do tego kawałka. To nie pierwszy raz, kiedy pisze dodatkowe wersy do znanych hitów. W listopadzie 2021 roku dograł się do Kolońska i Szlugi i zgarnął ogromną ilość polubień i komentarzy.

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O

Diss na Budziki - nagrał swoją zwrotkę. Czy Keddisonn znowu podbije TikToka?

Tym razem Tomek Korzeniewski postanowił nagrać swoją zwrotkę do utworu Diss na Budziki Antonego Esca. Nie ma się co dziwić, ponieważ ten kawałek jest prawdziwym viralem na TikToku. Utwór osiąga również bardzo dobre wyniki w serwisie YouTube. Posłuchajcie na jaki pomysł tym razem wpadł Keddisonn.

Kim jest Tomasz Keddi Korzeniewski?

Tomasz Korzeniewski to 27 letni hypeman, którzy towarzyszy w trakcie koncertów raperowi B.R.O. Swoją popularność w serwisie TikTok zdobył się nietypowym przeróbką znanych hitów. Ostatnio dograł się do hitu sanah Kolońska i Szlugi.