Disco Relax w nowej odsłonie wraca do Polo TV! Wesela z Piekła rodem hitem wiosny

i

Autor: Materiały prasowe POLO TV / Grupa Plus Polsat Disco Relax w nowej odsłonie wraca do Polo TV! Wesela z Piekła rodem hitem wiosny

Disco Relax w nowej odsłonie wraca do Polo TV! Wesela z Piekła rodem hitem wiosny

2022-03-07 15:11

Już w niedzielę 27 marca o godz. 11.00 na antenę Polo TV powraca w odświeżonej formule program „Disco i relax w Tomkiem Samborskim”. A dwa tygodnie wcześniej, bo od soboty 12 marca na antenie Polo TV widzowie zobaczą czwarty sezon hitowego serialu „Wesela z piekła rodem”. Tej wiosny ponownie w związku z wielkim zainteresowaniem widzów stacja wyemituje 24 premierowe odcinki- po dwa w każdy sobotni wieczór. Niezmiennie Polo TV pokaże nowe sezony programów: Disco weekend z Blondi, Koncert życzeń z Teresą Werner oraz Disco Polo Live Roberta Katta. A w soboty o 18.30 ponownie Strefa nowości.

Kolejny sezon „Wesel z piekła rodem” to mieszanka wybuchowa zwariowanych historii i to nie tylko miłosnych! Na stanowisko szefowej wraca niezastąpiona Alinka (Dorota Salamon), ale władza nad salą trafia w ręce nowego inwestora. Robson (Sebastian Kryspin) mianuje się złotym królem kuchni, a Krystian (Sławomir Mandes) przechodzi samego siebie w zabawianiu gości. Kelnerka Marysia (Magdalena Siudyka) zostaje zamieszana w ucieczkę panny młodej, a Seba (Krystian Hołdak) za bardzo idzie w tango i… śmiertelnie naraża się Alince. W sali weselnej robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Każdy odcinek to inna historia- pełna intrygi, śmiechu i szaleństwa, która dostarczy widzom masę rozrywki. Gościnnie udział w serialu wezmą również gwiazd muzyki disco polo m.in. Camasutra, Gesek, Cristo Dance. Jak poradzi sobie z kolejnymi przygodami ekipa domu weselnego? Kto okaże się nowym inwestorem? Czy Sebastian obroni twarz przed Alinką? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając nowy sezon „Wesel z piekła rodem”. Premierowe odcinki czwartego sezony serialu w każdą sobotę (od 12 marca) o godzinie 20:00 na antenie POLO TV!

W nowej odsłonie powraca kultowy program disco polo tym razem pod tytułem „Disco i relax z Tomkiem Samborskim”. Punktem wyjściowym dla tego programu jest oczywiście niezapomniane show rozrywkowe z lat 90-tych czyli „Disco Relax”. W odświeżonej formule niezmiennie prowadzącym programu będzie Tomasz Samborski, który w niedzielne przedpołudnie prezentować będzie największe hity disco polo i dance. W programie nie zabraknie także wywiadów oraz zaskakujących nowości. Premierowe odcinki na antenie Polo TV w każdą niedzielę o godz. 11:00.

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)

Wiosenna ramówka w Polo TV będzie również kontynuacją programów takich jak m.in. przebojowy Koncert życzeń z Teresą Werner (niedziela, 12.05) oraz legendarny Disco Polo Live Roberta Klatta (sobota, godz. 19.00) czy szalony Disco Weekend z Blondi (piątek, godz. 17.00), w którym wraz z Edytą Folwarską odwiedzamy zaskakujące miejsca i realizujemy szalone pomysły na weekend. Dni powszednie pełne będą muzyki oraz ciekawostek ze świata disco polo dzięki codziennemu I love disco prowadzonemu przez Norberta Bieńkowskiego od poniedziałku do piątku o 14.30. Nowości muzyczne ze świata disco pojawią się na antenę Polo TV Strefie Nowości w każdą sobotę o 18.30. To tu zaprezentujemy się najświeższe kawałki które warto usłyszeć i o których za chwilę będą mówić wszyscy.