Dawid Podsiadło i Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

QUIZ

Dawid Podsiadło czy Dawid Kwiatkowski? My podajemy tytuł, a Ty zgadujesz czyja to piosenka!

2024-07-09 10:30

Tych panów łączy nie tylko miłość do muzyki i takie same imiona, ale także fani, których mają naprawdę sporo. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak koniecznie rozwiąż quiz, w którym na podstawie podanego tytułu, należy dopasować do niego artystę. Kto śpiewa piosenkę "Trójkąty i kwadraty", a kto "Bez Ciebie"? Niektóre pytania mogą być podchwytliwe!

Dawid Podsiadło i Dawid Kwiatkowski, to dwaj artyści, których łączy nie tylko miłość do muzyki i to, że mają tak samo na imię. To przede wszystkim wokaliści z wieloma osiągnięciami na swoim koncie, a dodatkowo fanami, którzy zawsze wspierają ich w karierze. Kupują płyty, przesłuchują wiele razy piosenek, zachwycają się teledyskami i wypełniają miejsca pod sceną po brzegi. Dawid Podsiadło dał się wszystkim poznać za sprawą programu X Factor, który wygrał w 2012 roku, natomiast Dawid Kwiatkowski karierę muzyczną zaczynał w zespole Two of Us, a później zaczął wydawać piosenki solo. Zarówno jeden artysta, jak i drugi od początku był obiektem westchnień fanek, a ich płyty nie dość że docierały na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce, to za sprzedaż pokrywały się platyną, a nawet złotem!

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska dostaje szokująco niską emeryturę! Padły mocne słowa o urzędnikach

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów zdjęciem z psem. "Weedy wygrał życie mając Ciebie"

QUIZ czyja to piosenka? Dawid Podsiadło vs Dawid Kwiatkowski

Dawid Podsiało i Dawid Kwiatkowski w dotychczasowym dorobku artystycznym mają wiele hitów. Czy wiesz który z panów odpowiada za piosenkę "Trójkąty i kwadraty", a który za numer "Bez Ciebie"? Jeśli myślisz, że znasz odpowiedź - rozwiąż nasz quiz poniżej. 10 pytań, a w nich 10 tytułów piosenek Dawida Podsiadły oraz Dawida Kwiatkowskiego. Jedno jest pewne, dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Ewelina Lisowska zachwyciła w X Factor. Tak na przestrzeni lat zmieniła się gwiazda

Czyja to piosenka? Dawid Podsiadło vs Dawid Kwiatkowski

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto śpiewa piosenkę "Trójkąty i kwadraty"?