Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

ALE UROCZO!

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów zdjęciem z psem. "Weedy wygrał życie mając Ciebie"

2024-04-10 8:30

Dawid Kwiatkowski od lat pokazuje fanom swojego wiernego towarzysza. Jest nim pies Weedy, z którym łączy go niesamowita więź. Najnowsze zdjęcie artysty rozczuliło jego obserwatorów, którzy zasypali go uroczymi komentarzami.

Dawid Kwiatkowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Odkąd pojawił się w branży, zachwyca wiele osób. Pamiętacie jego początki? Wszystko zaczęło się od numer Biegnijmy, który artysta wydał mając zaledwie 17 lat. Młodzieniec nie poprzestał na jednym kawałku i w kolejnych latach wydawał kolejne single, tworzył teledyski i zaczął koncertować. Jego grono wiernych fanów powiększało się z każdą nową piosenką i dziś Dawid Kwiatkowski zbudował swój prawdziwy fanklub. Nie można zapomnieć też o programie The Voice Kids, w którym zasiadał na czerwonym fotelu, a widzowie jak i uczestnicy po prostu go kochali i traktowali jak prawdziwego przyjaciela lub co ciekawe, momentami nawet jak starszego brata!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel jest już żoną Kevina Mgleja? Jest na to duży dowód!

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy! "Uciekam do lasu"

Dawid Kwiatkowski na zdjęciu z psem

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby przyjaźnić się z Dawidem Kwiatkowskim. Ciepły, roześmiany, dobry i z ogromnym talentem. Artysta zawsze wychodzi z sercem na dłoni do swoich fanów, którzy chociaż przez chwilę mogą poczuć się, jakby naprawdę był ich towarzyszem. Nie da się ukryć, że najlepszym przyjacielem Kwiatkowskiego jest jego pies Weedy. Artysta często publikuje w sieci jego zdjęcia i zawsze dodaje do nich uroczy podpis. Tym razem nie mogło być inaczej. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy jak Dawid Kwiatkowski patrzy na panoramę Warszawy, a obok siedzi jego wierny przyjaciel:

- kiedyś to wszystko będzie Twoje - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Fani Kwiatkowskiego szybko ruszyli z uroczymi komentarzami i zdecydowanie zaczęli zazdrościć pieskowi, że ma tak wspaniałego właściciela:

- Weedy wygrał życie mając Ciebie:) w sumie to oboje wygraliście mając siebie

- Weedy wygrał życie mając tak wspaniałego właściciela wiesz? zawsze raduje mi się serce jak widzę was razem! widać, że oddajesz mu całe serce!!

- Pies to najlepszy przyjaciel człowieka! Ale ty jesteś wyjątkowy i Weedy ma szczęście że to właśnie ty jesteś jego właścicielem!

- Ma Ciebie, ma wszystko.. to jak o Niego dbasz jest cudowne. Chciałabym, żeby był z Tobą do końca. Najlepsi przyjaciele.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i w tym wypadku, to powiedzenie jest stuprocentową prawdą. Też lubicie patrzeć na przyjaźń Dawida Kwiatkowskiego i jego psa? Nam ten widok nigdy się nie znudzi!