Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski poszedł na swój koncert. Tak bawił się wśród fanów

2024-03-06 10:06

"Nie masz psychy pójść na własny koncert" - właśnie tak brzmiało wyzwanie rzucone przez fana Dawida Kwiatkowskiego. Artysta wziął sprawy w swoje ręce i zszedł do swoich wielbicieli, by wspólnie bawić się w najlepsze. Były tańce, śpiew i dużo radości. Mamy nagranie. Ale ci fani go kochają!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Dawid Kwiatkowski ulubieniec nastolatek i dzieci, ale także dorosłych! Przez lata zdążył wydać wiele piosenek, zasiadać na fotelu trenera przez sześć edycji The Voice Kids i zagrać wiele koncertów. Odkąd pojawił się w branży muzycznej jego grono wiernych fanów co chwilę się poszerzało. Dziś prawdziwi wielbiciele gwiazdy są na jego prawie każdym koncercie i wspierają go na każdym kroku. Więź Dawida Kwiatkowskiego z fanami jest wyjątkowa, ponieważ zawsze odpowiada na ich komentarze, czasami potrafi spełnić marzenie i zaprosi kogoś na scenę, a teraz był na ich wyciągnięcie ręki. Dawid Kwiatkowski bawił się wśród tłumu na własnym koncercie!

ZOBACZ TAKŻE: sanah wjechała na koncert w... TRUMNIE. Fani piosenkarki w szoku!

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy! "Uciekam do lasu"

Dawid Kwiatkowski szaleje pod sceną

"Nie masz psychy pójść na własny koncert" - właśnie tak brzmiało wyzwanie rzucone przez fana na TikToku w stronę Dawida Kwiatkowskiego. Co zrobił artysta? Oczywiście nie olał tematu, tylko na jednym ze swoich koncertów zszedł ze sceny i wśród fanów bawił się na swoim koncercie. Jak to wyglądało? Mamy wideo! Wszystko zostało uwiecznione, a artysta ten wyjątkowy moment opublikował na swoich social mediach. Dawid Kwiatkowski nie tylko wyszedł do fanów, ale także śpiewał z nimi swoje hity i tańczył w najlepsze. Taki idol to prawdziwy skarb!