Dawid Kwiatkowski

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

Dawid Kwiatkowski otrzymał bardzo zaskakującą prośbę. Tego się nie spodziewał!

2021-09-09 12:07

Dawid Kwiatkowski regularnie dostaje wiadomości prywatne od swoich fanów. Najczęściej są to wyrazy uwielbienia, jednak zdarzają się wyjątki. Tym razem wokalista otrzymał prośbę od chłopaka swojej fanki. Treść wiadomości rozbawiła piosenkarza do tego stopnia, że podzielił się nią w mediach społecznościowych.

Dawid Kwiatkowski ma fanów w całej Polsce. Wielbiciele wokalisty wielokrotnie pokazali, że są jednym z najsilniejszych fandomów, wygrywając dla niego liczne rankingi. Dawid mógł liczyć na wsparcie fanów między innymi podczas odbywającego się w sierpniu Top Of The Top Sopot Festival, gdzie zdobył prestiżową statuetkę bursztynowego słowika. O tym, kto zwycięży, decydowali właśnie widzowie. Godna pozazdroszczenia relacja piosenkarza z fanami trwa właściwie od samego początku kariery wykonawcy hitu Bez ciebie. Dawid Kwiatkowski regularnie odpowiada na wiadomości prywatne od swoich fanów, reaguje na publikowane przez nich posty w mediach społecznościowych, jak również spędza długie godziny po koncertach, by każdy wrócił z autografem. Jedna z ostatnich wiadomości prywatnych, jaką otrzymał piosenkarz, całkowicie go rozbroiła. Partner fanki Dawida poprosił, by zmienił on daty swoich koncertów. Powód na pewno was rozbawi.  

Dawid Kwiatkowski - jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 11
Kiedy Dawid Kwiatkowski ma urodziny?

Dawid Kwiatkowski zaskoczony

Takiej wiadomości Dawid Kwiatkowski z pewnością się nie spodziewał. Partner jednej z fanek wokalisty postanowił poprosić go, żeby przeorganizował zaplanowaną trasę koncertową po to, by miał czas spotykać się ze swoją dziewczyną.

Siema stary, ustawisz sobie trasę koncertową tak żebym mógł po pracy spotykać się z dziewczyną? Bo w weekendy koncertujesz i mi ona ucieka na twoje koncerty a ja tylko w weekendy mam wolne - napisał.

Dawid udostępnił wiadomość na swoim Twitterze, a fanki piosenkarza szybko znalazły sposób na rozwiązanie problemu. Mianowicie... pójść na koncert Dawida z dziewczyną. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
Źródło: Dawid Kwiatkowski otrzymał bardzo zaskakującą prośbę. Tego się nie spodziewał!