Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

i

Autor: WBF Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

2021-05-05 6:12

Daria Zawiałow urodziła się w Koszalinie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. W 2000 roku wystąpiła w programie Od przedszkola do Opola, gdzie zaśpiewała piosenkę Rzeka z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Na swoim koncie ma ogromną ilość hitów. Czy jednak znacie wszystkie piosenki Darii Zawiałow? Sprawdźcie się już teraz w naszym quizie.

Daria Zawiałow to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma ogromną ilość hitów, które na koncertach bardzo dobrze się sprawdzają i uwielbiają je miliony jej fanów. Artystka 21 maja 2016 roku wyszła za gitarzystę Tomasza Kaczmarka, znanego z występów w Całej Górze Barwników. Para poznała się w trakcie czwartej edycji programu X-Factor. Po ślubie przyjęła nazwisko męża, jednak muzyczną karierę kontynuuje pod nazwiskiem panieńskim. Wśród największych hitów Zawiałow są między innymi: Hej, Hej!, Punk Fu!, Świt, Kaonashi, czy wydany w 2021 roku duet z Dawidem Podsiadło.

Daria Zawiałow - koncerty 2021. Daty, miejsca, bilety

Postanowiliśmy stworzyć dla prawdziwych fanów specjalny quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę na temat piosenek Darii Zawiałow. Czy zdobędziecie komplet punktów?

Jak dobrze znasz hity Darii Zawiałow?

Pytanie 1 z 9
Każdy zna odpowiedź Co jest w mojej głowie...
Spot Radia Supernova