Cleo

i

Autor: AKPA // Screen z Instagrama @cleo_don

Cleo pokazała makijaż. Uwagę przykuł jej głęboki dekolt

Nie wszyscy wiedzą o tym, że poza muzyką, Cleo ma jeszcze jedną pasję. Są nią makijaże. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka pochwaliła się tym, co przygotowała. Uwagę internautów przykuł głęboki dekolt piosenkarki. Pod postem pojawiły się wyrażające zachwyt jej wyglądem komentarze.

Cleo uwielbia eksperymentować zarówno ze stylizacjami, jak i z makijażem scenicznym. Mało kto wie o tym, że artystka sama potrafi wyczarować cuda przy użyciu odpowiednich kosmetyków i akcesoriów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda muzyki pochwaliła się nowo wykonanym makijażem. Cleo postawiła na bardzo modne w tym sezonie diamenciki. W podobnym wydaniu wcześniej zaprezentowały się między innymi Doda i Julia Wieniawa.

Uwielbiam tworzyć własne makijaże, ten proces bardzo mnie uspokaja i relaksuje. Pasja bardzo przydatna w moim życiu na scenie - napisała.

Uwagę części internautów przykuł jednak głęboki dekolt piosenkarki.

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Cleo w głębokim dekolcie

Etykieta powinna być przestrzegana zarówno w życiu realnym, jak i w internecie. Pod najnowszymi zdjęciami Cleo posypało się mnóstwo słów uznania dla jej umiejętności artystycznych, jak i urody.

Pięknie wyglądasz

Twoje makijaże to mistrzostwo

Hot!

Piękna i ten biust

Wśród nich nie brakowało jednak takich, które można uznać nawet za wulgarne. Cleo nie odpowiedziała jednak na zaczepki doceniających jej walory mężczyzn.

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?