Reality show

"Chłopaki do wzięcia". Jarek i Gosia się rozstali! Szokujące kulisy małżeństwa i rozstania: "Liczyła się tylko kasa"

Wydawało się, że Jaruś i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" tworzą zgrany i szczęśliwy związek. Niestety, właśnie wyszły na jaw smutne wieści! Jarek z programu "Chłopaki do wzięcia" potwierdził rozstanie z żoną, a dla fanów to prawdziwy szok. Ich związek dobiegł końca po trzech latach małżeństwa. Jaki był powód?

Spis treści

  1. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z Gosią
  2. Chłopaki do wzięcia. Jaruś i Gosia nie są już razem! Będzie rozwód?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z Gosią

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" rozstał się z żoną i dalej jest chłopakiem do wzięcia! Uczestnik popularnego programu poinformował wszystkich o tym, że małżeństwo z Gosią nie przetrwało próby czasu. Gdyby tego było mało, przyjaciel Jarosława Mergner ujawnił, co działo się za zamkniętymi drzwiami. "Z Jarka sobie zrobili skarbonkę, liczyła się tylko kasa" – słyszymy na nagraniu. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Byli w "Chłopakach do wzięcia". Dziś niewielu o nich pamięta. Co teraz robią i jak wyglądają?

Jarosław Mergner to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Jaruś od lat szukał "tej jedynej" i szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło. Jarek z "Chłopaków do wzięcia" związał się Małgorzatą, z którą wziął ślub w 2021 roku.

Para wyremontowała niedawno mieszkanie Gosi i wydawało się, że w ich małżeństwie wszystko układa się dobrze. Nic bardziej mylnego.

Chłopaki do wzięcia. Jaruś i Gosia nie są już razem! Będzie rozwód?

Niespodziewanie, w kwietniu 2024 r. gruchnęła wiadomość o rozstaniu pary. Na TikToku pojawiło się nagranie zatytułowane "Oficjalnie Jarek znowu wolny!", w którym bohater "Chłopaków do wzięcia" wraz ze swoim przyjacielem Tomaszem wyjaśnia powody rozstania z Gosią, a te szokują!

Dużo pytań zadajecie: co z Jarka żoną? Czy się wyprowadził? Czy jest? Czy nie ma? Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. Już jest dalej chłopakiem do wzięcia [...] Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - poinformował Tomasz, a Jaruś mu przytakiwał.

Jedna z najbardziej lubianych par z programu "Chłopaki do wzięcia" nie jest już razem. Fani martwią się teraz o swojego ulubieńca. Nie jest tajemnicą, że Jaruś zdał mieszkanie socjalne i przeprowadził się do mieszkania Gosi, które zostało wyremontowane.

- Mieszkanie swoje zdał, został na lodzie. Ciekawe czy wróci do matki?

- Zbyt szybko chciałeś się z kimś związać i dlatego tak Cie wykorzystano. Trzymam kciuki za twe nowe życie - czytamy w komentarzach.

Warto przypomnieć, że Gosia w 24. sezonie "Chłopaków do wzięcia" żaliła się, że mąż mało z nią rozmawia. "Jak wzięliśmy ślub to przyjechał tutaj, było fajnie. Przytulił, pocałował, kupił kolczyki, pierścionek. A teraz? Mało rozmawia... Musi się dużo nauczyć" - wyznała Gosia.

Cóż, kij ma zwykle dwa końce. Czekamy na nowe szczegóły w sprawie rozstania Jarusia i Gosi z "Chłopaków do wzięcia".

Listen on Spreaker. Źródło: "Chłopaki do wzięcia". Jarek i Gosia się rozstali! Szokujące kulisy małżeństwa i rozstania: "Liczyła się tylko kasa"