Roksana Węgiel z bratem

i

Autor: AKPA, screen z Instagram @maximus_wegiel

RODZEŃSTWO GWIAZD

Brat Roxie Węgiel został modelem. Tylko spojrzcie na to zdjęcie! Efekt powala

2024-07-02 10:34

Roksana Węgiel ma dwóch młodszych braci i darzy ich nie tylko niesamowitą miłością, ale także rozpiera ją duma, gdy każdy z nich stawia kolejne ważne kroki w swoim młodym życiu. Teraz artystka pochwaliła się sesją zdjęciową Maksymiliana, na której nastolatek wygląda jak prawdziwy model!

Roksana Węgiel choć jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce, nie zapomina w tym wszystkim o swojej rodzinie. Gwiazda wiele razy wspominała i pokazywała publicznie, jak ważna jest dla niej mama, tata, bracia i oczywiście jej ukochany Kevin Mglej, a nawet jej świeżo upieczona teściowa, która często wspierała ją w Tańcu z Gwiazdami. Artystka ma dwóch młodszych braci i kocha ich nad życie, co często można dostrzec w jej relacjach na Instagramie. Maksymilian jest starszy i ma 13 lat, natomiast Tymoteusz 4 lata. Jeszcze nie tak dawno, Roksana Węgiel chwaliła się fanom, że jej młodszy brat Maks potrafi w mgnieniu oka ułożyć kostkę rubika, co umówmy się szczerze jest naprawdę skomplikowane. Nastolatek robił też niesamowite akrobacje na trampolinie, a teraz… pozuje do zdjęć niczym model!

ZOBACZ TAKŻE: Kuchnia Roksany Węgiel urządzona w eleganckim stylu. Od teraz gotowanie będzie samą przyjemnością!

WYWIAD - Roxie Węgiel - OPOLE

Brat Roksany Węgiel został modelem

Roksana Węgiel pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej swojego młodszego brata. Maksymilian w obiektywie fotografa pozował na ścianie, na której widnieje kolorowe graffiti. Nastolatek zapozował w czarnej bluzie, której kaptur nałożył na głowę, co dodało nieco mrocznego charakteru fotografii. Czy młodszy brat Roksany Węgiel zostanie modelem? Być może kiedyś zobaczymy go na wybiegu do Mistera Polski, jednak jak widać teraz próbuje swoich sił jako nastoletni fotomodel. Nic dziwnego, że Roxie jest dumna ze swojego brata - efekty sesji zdjęciowej są naprawdę zaskakujące! Co ciekawe, najnowszą fotkę Maksa na Instagramie skomentowała nie tylko artystka pisząc, że jej brat to przystojniak, ale także komplement dał szwagier - Kevin Mglej reagując na zdjęcie komentarzem "wow".

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor w szokującym duecie. Wytwórnia długo nie chciała na to pozwolić!