Bartosz Gelner

i

Autor: AKPA Bartosz Gelner

GWIAZDY

Bartosz Gelner - wiek, partnerka, wzrost, dzieci, aktor, wykształcenie, filmy, Instagram

2023-08-29 11:47

Bartosz Gelner to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, na widok którego wzdycha niejedna fanka. Jak wyglądała jego droga do spełnienia marzeń? Ile ma lat? Czy jego serce jest już zajęte? Najważniejsze informacje o aktorze, znajdziecie w poniższym artykule.

Spis treści

 1. Bartosz Gelner - wiek, wzrost
 2. Bartosz Gelner - wykształcenie
 3. Bartosz Gelner - filmy
 4. Bartosz Gelner - partnerka
 5. Bartosz Gelner - Instagram

Bartek Gelner - wiek, partnerka, wzrost, dzieci, aktor, wykształcenie, filmy, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Bartek Gelner? Widzowie mogą kojarzyć go z przeróżnych produkcji, a szczególnie z serialu Szadź, który okazał się hitem. Bartek Gelner to polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Zadebiutował na scenie Narodowego Starego Teatru w 2008 roku i od tamtej pory spełnia swoje marzenia. Studiował w Krakowie, jednak po ukończeniu studiów zdecydował się na przeprowadzkę do Warszawy, gdzie rozpoczął współpracę z Nowym Teatrem. W 2009 roku zadebiutował na ekranach telewizorów, ponieważ dostał rolę w serialu Przystań. Rozpoznawalność przyniósł mu film Sala Samobójców, gdzie wcielał się w rolę Aleksandra Lubomirskiego, kolegi Dominika, natomiast jeszcze więcej osób dowiedziało się o nim za sprawą serialu TVP2 - Barwy Szczęścia, gdzie w latach 2012-2016 występował jako serialowy Bartosza Koszyk. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Bartosz Gelner - wiek, wzrost

Ile lat ma Bartek Gelner? Aktor urodził się 25 kwietnia 1988 w Katowicach. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 roku skończył 35 lat. Ile wzrostu ma Bartek Gelner? To żadna tajemnica. Aktor należy do grona wysokich mężczyzn i mierzy około 184 cm wzrostu.

Bartosz Gelner - wykształcenie

Bartek Gelner chciał być w przyszłości prawnikiem, socjologiem lub humanistą, jednak w 2012 roku ukończył studia w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?

Bartosz Gelner - filmy

W jakich filmach i serialach grał Bartek Gelner? Aktora możecie kojarzyć z takich produkcji jak:

 • Szadź
 • Sexify
 • Singielka
 • Ojciec Mateusz
 • Barwy szczęścia
 • Komisarz Alex
 • Prawo Agaty
 • Czas honoru
 • Sala samobójców

Bartosz Gelner - partnerka

Czy Bartek Gelner ma dziewczynę? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością niejedna fanka, która wzdycha na jego widok. Okazuje się, że aktor związany jest z Magdaleną Cielecką, która jest od niego o 16 lat starsza. Para tworzy związek od ponad trzech lat.

Bartosz Gelner - Instagram

Bartosz Gelner jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, lub oficjalny nick @gelner_bartek.