B.R.O z wakacyjnym utworem Pierwszy raz. Numer nieźle buja!

i

Autor: Materiały prasowe Jakub B.R.O Birecki B.R.O z wakacyjnym utworem Pierwszy raz. Numer nieźle buja!

B.R.O z wakacyjnym utworem Pierwszy raz. Będzie polski HIT LATA 2021?

2021-07-15 16:05

Jakub B.R.O Birecki znany z takich hitów jak Mówiła mi, 2020, czy Zimna jak lód, oraz autor płyty Youtuberów Ekipa - Sezon 3. Tym razem pokazuje całkowicie nowe muzyczne oblicze. Kawałek Pierwszy raz to nowa podróż muzyczna popularnego rapera, producenta i songwritera.

Najnowsza piosenka B.R.O Pierwszy raz, to zaskakująca wakacyjna nowość. Utwór nie jest związany z nurtem rapowym i funkowym, z którym do tej pory był związany artysta. To całkowicie nowe wydanie B.R.O i muzyki, którą tworzy. Pierwszy raz opowiada o beztrosce, chwilach, które dla rapera są wspomnieniami, dla innych czasem rzeczywistym, a dla młodszych niedaleką przyszłością. Został stworzony pod wpływem emocji. Piosenka wypłynęła z artysty naturalnie bez zbędnej kalkulacji. Klimatyczny teledysk nagrywany był na polskim wybrzeżu. Klip w połączeniu z utworem tworzy pełną i spójną historię.

B.R.O to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się złotem. 

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Źródło: B.R.O z wakacyjnym utworem Pierwszy raz. Będzie polski HIT LATA 2021?