B.R.O połączył siły z Dawidem, Artystą. Melanżowy tryb to będzie hit lata?

i

Autor: Materiały prasowe B.R.O Management - Adam Grygierek B.R.O połączył siły z Dawidem, Artystą. Melanżowy tryb to będzie hit lata?

B.R.O połączył siły z Dawidem, Artystą. Melanżowy tryb to będzie hit lata?

2022-06-26 12:00

Jakub B.R.O Birecki i Dawid, Artysta postanowili połączyć siły. Melanżowy tryb to idealna propozycja na letnie imprezy. Vibe, który przekazują raperzy w tym kawałku udzieli się absolutnie każdej osobie, która posłucha go chociaż jeden raz.

Melanżowy tryb to numer, który wpasuje się w klimat każdej imprezy. Nie dość, że nieźle buja, to jeszcze każdy może zidentyfikować się z tekstem piosenki. B.R.O i Dawid, Artysta postanowili, że połączą siły, stworzą letni hit i przyszedł czas pokazać kawałek wszystkim słuchaczom.

Długo zastanawiałem się jaki kolejny numer oddać w ręce moich fanów. Nie chciałem iść na łatwiznę i stworzyć czegoś na kształt Jeszcze Będzie Pięknie. Melanżowy tryb to letniaczek, który idealnie pasuje na domówkę czy grilla ze znajomymi. Dodatkowo cieszę się, że Dawid przyjął moje zaproszenie - mówi Jakub B.R.O Birecki.

Kiedy Kuba zaproponował mi, żebym dograł się do tego kawałka strasznie się ucieszyłem. Stworzyliśmy numer, który pokazuje dwa różne charaktery. Mój - spokojniejszy i Kuby, który jest zawsze wulkanem energii - mówi o współpracy z B.R.O Dawid, Artysta.

Teledysk był nagrywany w wynajętym domu niedaleko Sierpca. Utrzymany jest w klimacie amerykańskich imprez, na które przychodzą wszyscy z collage. Na planie pojawiło się mnóstwo znanych influencerów: Julia Wołczyńska, Oliwia Myczkowska, Adrian Austin Matulewicz, ekajestem, Krystian Stasiewicz, EfektMotyla, Anastazja Maciąg, Mikołaj Majchrzak, aleksandra_ommg, przekosa, Vłodarski czy VHS.

Kim jest Jakub B.R.O Birecki?

Jakub B.R.O Birecki to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkowe Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną. W 2022 roku stworzył tytułowy utwór do serialu TVN Bunt. Zagrał w nim również samego siebie. Na początku 2023 roku planuje wydać album koncepcyjny Dziewczyna Dilera.

Kim jest Dawid, Artysta?

Dawid, Artysta to młody polski raper, autor tekstów i producent muzyczny. Elastycznie i sprawnie porusza się między gatunkami i stylami muzycznymi, które stara się w niekonwencjonalny sposób łączyć. Jest on debiutantem polskiej sceny muzycznej, którego talent stale jest odkrywany i doceniany, dzięki popularnej platformie TikTok, na której Dawid aktywnie i konsekwentnie działa. Droga, która poprowadziła go do momentu, w którym znalazł się teraz, rozpoczęła się w dzieciństwie, gdy zdecydował się po raz pierwszy wziąć gitarę w ręce. Przełomowym momentem w życiu tego młodego człowieka, było odnalezienie twórczości Skrillexa. Wówczas w jego sercu, zarodek miłości do muzyki awansował w namiętny romans między artystą, a eksperymentalnym tworzeniem w domowym zaciszu własnych kompozycji. W swojej muzyce skupia się na przedstawieniu rozwojowego stylu życia, niezależności materialnej i dążeniu do celu, przy czym całości towarzyszy nastrój o charakterze manii wielkości, co jest swoistą kreacją artystyczną i możemy usłyszeć ten zabieg w wielu utworach twórcy.

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O