Azja Express 2023

i

Autor: materiały prasowe Azja Express 2023

Azja Express 3 - kto odpadł w 5. odcinku? Uczestnicy nie mieli łatwych zadań!

5. odcinek Azja Express za nami. W sobotę 1 kwietnia widzowie ponownie mogli śledzić losy bohaterów show, którzy w obecności kamer przemierzają najbardziej egzotyczne miejsca kontynentu. Kto odpadł w piątym odcinku programu? Wiemy, co się wydarzy.

Piąty odcinek Azja Express przyniósł uczestnikom kolejne wyzwania. Sześć par musiało wykazać się umiejętnościami pływania łódką i przystąpić do egzaminu z wiosłowania naprzód. To jednak nie koniec! Ważną częścią wyścigu w Azja Express jest oczywiście łapanie stopa. W 5. odcinku show dystans wyniósł około 200 kilometrów. Cel był oczywiście taki sam - immunitet. Znalezienie transportu okazało się nie lada problemem. Szczególnie źle swoją podróż z pewnością będą wspominać Andziaks i Luka, którzy podróżowali na pace, nie widząc, dokąd jadą. Po drodze wszyscy uczestnicy Azja Express musieli jeszcze wykonać misję fotograficzną. Czy ktoś odpadł?

Polacy grają w Kamień, Papier, Nożyce - EwelinaPyta

Kto odpadł w 5. odcinku Azja Express?

Kto okazał się być najsłabszy i odpadł w piątym odcinku Azja Express 2023? W 5. odcinku Azja Express widzowie nie pożegnali żadnej z par. Uczestnicy odpadają bowiem co dwa tygodnie.

Sonda
Azja Express to najlepszy program w TVN?