Instagram

i

Autor: pixabay.com

Awaria Instagrama 06.07.2022. Kiedy zostanie usunięta?

2022-07-06 13:05

Od wczesnych godzin porannych w środę, 6 lipca 2022 roku, użytkownicy portalu społecznościowego Instagram skarżą się na awarię. Popularny serwis, z którego w Polsce korzystają miliony osób ma ogromne problemy techniczne. O co chodzi? Co się dzieje? Kiedy awaria Instagrama zostanie usunięta?

Awaria Instagrama 06.07.2022. Kiedy zostanie usunięta? Na to pytanie odpowiedzi szukają wszyscy użytkownicy portalu społecznościowego. Nic w tym dziwnego, ponieważ Instagram służy do pracy milionom insluencerów w Polsce. Oprócz tego, możemy przeglądać zdjęcia znajomych lub gwiazd, a także rolki z filmami. Okazuje się, że te funkcje w serwisie działają, natomiast jedna, która odpowiada za komunikacje między użytkownikami ma potężną awarię. O co chodzi?

Ile najwięcej zarobił Michał Wiśniewski? Kwota robi wrażenie! [Szybkie Pytania]

Szybkie pytania - Cleo

Awaria Instagrama 06.07.2022. Kiedy zostanie usunięta?

Użytkownicy portalu Instagram skarżą się, że nie mogą wysłać wiadomości w usłudze Instagram Direct. To inaczej komunikator tego serwisu społecznościowego. Od wczesnych godzin porannych, 6 lipca 2022 roku, coraz więcej zgłoszeń zaczęło pojawia się na stronie downdetector. Osoby korzystające z Instagrama skarżą się, że nie mogą komunikować się z innymi użytkownikami.

Taniec z gwiazdami 2022 - jednopłciowa para w programie. Kto pojawi się na parkiecie?

Kiedy zostanie usunięta awaria Instagrama? Tego niestety nie wiadomo. Bardzo często Instagram usuwa swoje awarię w ciągu 24 godzin. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że wysyłanie wiadomości w tym serwisie zostanie przywrócone w czwartek, 7 lipca 2022 roku.

Sonda
Facebook, TikTok czy Instagram - którą apkę lubisz najbardziej?