Arek Kłusowski zdradził czy jest idealnym przyjacielem. O czym jest nowa płyta? [WYWIAD]

i

Autor: Monika Król Arek Kłusowski zdradził czy jest idealnym przyjacielem. O czym jest nowa płyta? [WYWIAD]

Arek Kłusowski zdradził czy jest idealnym przyjacielem. O czym jest nowa płyta? [WYWIAD]

2021-05-05 20:43

Arek Kłusowski to polski piosenkarz, kompozytor i tekściarz, który urodził się w Rzeszowie. Jest absolwentem technikum hotelarstwa w Zespole Szkół Gastronomicznych w Rzeszowie. W rozmowie z Moniką Król, którą znacie z programu Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzyki. Artysta zdradził w wywiadzie dla Radia SuperNovej szczegóły swojej najnowszej płyty.

Arek Kłusowski urodził się 14 kwietnia 1992 roku w Rzeszowie. Był solistą Miejskiego Domu Kultury oraz rzeszowskiego Centrum Sztuki Wokalnej. Gdy miał 19 lat stworzył Rzeszowską Grupę Artystyną i organizował Rzeszowskie Święto Wokalne, który propagował twórczość zmarłych artystów. Wziął udział w 2013 roku w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu The Voice of Poland. Dołączył do drużyny Tomsona i Barona. Dotarł do finału i zajął trzecie miejsce. Na swoim koncie ma dwa albumy: Po tamtej stronie z 2019 roku, oraz Lumpeks z 2021 roku.

Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

Kłusowski był gościem programu Moniki Król Miejskie Granie – Strefa Kultury i Nowej Muzyki i zdradził czy potrafi być prawdziwym przyjacielem, a także opowiedział o swojej drugiej płycie. Posłuchajcie wywiadu, którego udzielił w Radiu SuperNova pod artykułem.

Arek Kłusowski jest idealnym przyjacielem? Zdradził to Monice Król