Arek Kłusowski

i

Autor: Fot. Paweł Mazurkiewicz

Arek Kłusowski w remixie Szatta! Artysta świętuje rocznicę albumu

2022-04-21 13:06

Z okazji rocznicy wydania albumu Lumpeks Arek Kłusowski przygotował muzyczne niespodzianki. Posłuchajcie remixu wielkiego hitu Arka Idealny syn w wykonaniu producenta Szatta.

Lumpeks to drugi, autorski krążek Arka Kłusowskiego, który ukazał się 21 maja 2021 roku. Znalazło się na nim 11 utworów w klimacie letniego, tanecznego pop’u, a singlami promującymi materiał były Antarktyda, Idealny syn, tytułowy Lumpeks oraz Papierowy Dom. Jak mówi sam Arek – ten album to bardzo osobista historia, jednocześnie rozpoczęcie nowego rozdziału w jego karierze i próba ponownego wystylizowania muzycznej tożsamości. Od wydania Lumpeksu minął prawie rok, a w tym czasie Arek Kłusowski zdążył mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku muzycznym. Jego album został dostrzeżony przez branżę i po jego premierze, artysta koncertował w całym kraju i wystąpił na dwóch letnich festiwalach, emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN. Teraz przyszedł czas na świętowanie rocznicy wydania krążka i z tej okazji możemy spodziewać się wielu muzycznych niespodzianek. Pierwszą z nich był remix Papierowego domu od duetu SARAPATA, a teraz przyszedł czas na interpretację hitu Idealny syn w wykonaniu Szatta.

Szatt - kim jest?

Szatt – Łukasz Palkiewicz to producent muzyczny obecny na rynku już ponad dekadę. Pochodzi z Raciborza, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Współtwórca nieszablonowego kolektywu Zaburzenia. Mistrz Polski beatmakerów w kategorii Live act w roku 2013. Muzycznie trudny do sklasyfikowania, jednak w elektronice najbliżej mu do organicznego brzmienia. Wraz z wokalistą Jaqiem Mernerem i basistą Pawłem Stachowiakiem tworzy zespół Kroki.