Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę po latach! Nie było to łatwe wyznanie

i

Autor: WBF Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę po latach! Nie było to łatwe wyznanie

Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę po latach! Nie było to łatwe wyznanie

2021-05-08 12:14

Andrzej Piaseczny jest utalentowanym mężczyzną, którego bardzo dobrze zna cała Polska. W swojej karierze wydał kilkanaście hitów. Ostatnio był jurorem w programie The Voice Senior w Telewizyjnej Dwójce. Teraz okazało się, że artysta wyjawił bardzo ważną informację o swoim życiu prywatnym!

Andrzej Piaseczny,  to polski piosenkarz, autor tekstów, osobowość telewizyjna i aktor niezawodowy. Był wokalistą w zespole Mafia. Od 1997 do 2010 roku grał Kacpra Złotopolskiego w telenoweli Dwójki Złotopolscy. Jest także trenerem w The Voice of Poland i The Voice Senior. Urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Jest synem nauczycielki biologii i pracownika zakładów chemicznych. Ma dwóje rodzeństwa - starszego brata Krzysztofa i młodszą siostrę Barbarę. W trakcie ostatniej imprezy urodzinowej w której brało udział wiele gwiazd z polskiej sceny muzycznej, krzyczał wraz z nimi obraźliwe hasła. Na początku 2021 roku wylądował w szpitalu pod respiratorem, ponieważ zakaził się koronawirusem. W trakcie jednego z ostatnich wywiadów wyznał bardzo osobistą rzecz. Jaką?

Marcin Maciejczak przeszedł metamorfozę! Fani nie rozpoznali go na zdjęciach

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.

Andrzej Piaseczny w szczerym wyznaniu!

Andrzej Piaseczny 7 maja 2021 roku wrócił na rynek muzyczny z całkowicie nowym albumem 50/50. Piosenkarz w ten sposób postanowił świętował swoje 50. urodziny. Do udziału w płycie zaprosił wiele polskich gwiazd: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska czy Tomasz Organek. Po raz pierwszy artysta również powiedział o nim!

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski ma swojego faworyta! O kogo chodzi?

Andrzej Piaseczny od dłuższego czasu podejrzewany był przez fanów, że jest homoseksualny. Jak donosi profil Facebookowy Replika, artysta był gościem w Radiu ZET i dokonał coming outu. W jaki sposób? Na krążku jest utwór Miłość, który został stworzony z Majką Jeżowską. W tekście piosenki padają słowa:

Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim

W rozmowie z dziennikarzem Andrzej Piaseczny potwierdził, że utwór został napisany z myślą o tym jednym.

Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - mówił w rozmowie z Radiem ZET.

Czy to oznacza, że Andrzej Piaseczny jest gejem? Tego do końca nie wiadomo. Jednak kiedy opowiadał o tym jednym, pojawił się na jego ustach uśmiech.