Andrzej Piaseczny koncert 2021: gdzie i kiedy obejrzeć widowisko? [BILETY, DATA]

i

Autor: Materiały prasowe PROM-ART Andrzej Piaseczny koncert 2021: gdzie i kiedy obejrzeć widowisko? [BILETY, DATA]

Andrzej Piaseczny koncert 2021: gdzie i kiedy obejrzeć widowisko? [BILETY, DATA]

2021-05-12 16:18

Koncert Andrzeja Piasecznego to ponad 2-godzinne show, w trakcie którego usłyszymy największe hity Artysty oraz premierowe utwory z nowej płyty 50/50. Wokaliście towarzyszyć będzie grupa znakomitych muzyków sesyjnych pod kierownictwem znanego aranżera i pianisty Łukasza Kowalskiego. Gdzie i kiedy koncert Andrzeja Piasecznego?

Andrzej Piaseczny koncert 2021. Andrzej Piaseczny,  to polski piosenkarz, autor tekstów, osobowość telewizyjna i aktor niezawodowy. Był wokalistą w zespole Mafia. Od 1997 do 2010 roku grał Kacpra Złotopolskiego w telenoweli Dwójki Złotopolscy. Jest także trenerem w The Voice of Poland i The Voice Senior. Urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Jest synem nauczycielki biologii i pracownika zakładów chemicznych. Ma dwóje rodzeństwa - starszego brata Krzysztofa i młodszą siostrę Barbarę. W trakcie ostatniej imprezy urodzinowej w której brało udział wiele gwiazd z polskiej sceny muzycznej, krzyczał wraz z nimi obraźliwe hasła. Na początku 2021 roku wylądował w szpitalu pod respiratorem, ponieważ zakaził się koronawirusem. Okazuje się, że artysta rusza w trasę koncertową. Kiedy i gdzie go zobaczycie?

Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę po latach! Nie było to łatwe wyznanie

Te hity rozgrzeją Was w maju!

Andrzej Piaseczny koncert 2021: gdzie i kiedy?

Andrzej Piaseczny odbędzie się w sobotę, 12 czerwca 2021 roku, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Jako support wystąpi grupa ROXANNE - ROXETTE TRIBUTE BAND, która przypomni nam największe przeboje tego szwedzkiego duetu.

Andrzej Piaseczny koncert 2021: BILETY

Bilety na koncert Andrzeja Piasecznego zaczynają się już od 75 złotych. Możecie je kupić na stronie kupbilecik.pl. Patronem medialnym imprezy jest Radio SuperNova.