Andrzej Piaseczny jest naiwny? O co chodzi? Artysta zdradził również tajniki swojej płyty [WYWIAD]

i

Autor: Paweł Wiszniewski Andrzej Piaseczny jest naiwny? O co chodzi? Artysta zdradził również tajniki swojej płyty [WYWIAD]

Andrzej Piaseczny jest naiwny? O co chodzi? Artysta zdradził również tajniki swojej płyty [WYWIAD]

2021-05-12 16:28

Andrzej Piaseczny był gościem programu SuperStar u Pawła Wiszniewskiego. Zdradził jak powstawała jego najnowsza płyta 50/50, a także opowiedział o naturze człowieka. W wywiadzie powiedział także, że jest... naiwny. O co dokładnie chodzi?

Andrzej Piaseczny, to polski piosenkarz, autor tekstów, osobowość telewizyjna i aktor niezawodowy. Był wokalistą w zespole Mafia. Od 1997 do 2010 roku grał Kacpra Złotopolskiego w telenoweli Dwójki Złotopolscy. Jest także trenerem w The Voice of Poland i The Voice Senior. Urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Jest synem nauczycielki biologii i pracownika zakładów chemicznych. Ma dwóje rodzeństwa - starszego brata Krzysztofa i młodszą siostrę Barbarę. W trakcie ostatniej imprezy urodzinowej w której brało udział wiele gwiazd z polskiej sceny muzycznej, krzyczał wraz z nimi obraźliwe hasła. Na początku 2021 roku wylądował w szpitalu pod respiratorem, ponieważ zakaził się koronawirusem.

Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę po latach! Nie było to łatwe wyznanie

W rozmowie z Pawłem Wiszniewskim Andrzej Piaseczny opowiedział między innymi o tym, że jest naiwny, ponieważ wierzy w dobro ludzi, a także zdradził wiele tajników, związanych z jego kolejną płytą 50/50.

Słuchaj ANDRZEJ_PIASECZNY - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski