Andrea Bocelli

i

Autor: screen z YouTube/Andrea Bocelli

koncert 2024

Andrea Bocelli wystąpi na PGE Narodowym w sierpniu 2024. Znamy ceny biletów!

2024-07-19 10:00

Kiedy wychodzi na scenę, publiczność nie może oderwać od niego wzroku i przestać go słuchać. Andrea Bocelli, bo o nim mowa to utalentowany włoski śpiewak, który w sierpniu 2024 wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Ile kosztują bilety na wydarzenie? Koncert zapowiada się naprawdę magicznie!

Spis treści

  1. Andrea Bocelli koncert w Warszawie 2024 - DATA, GODZINA
  2. Andrea Bocelli Warszawa 2024 - BILETY, CENY

Kim jest Andrea Bocelli, wie chyba większość osób. To niezwykle utalentowany i ceniony włoski śpiewak, który jest jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii, a na jego koncie gromadzi się wiele nagród muzycznych, jak i filmowych. Mimo iż wychował się w małej wiosce i dużo pracował fizycznie, to miłość do muzyki była obecna w jego życiu od najmłodszych lat. Gdy miał zaledwie 6 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie, a później uczył się gry na flecie, saksofonie, trąbce, puzonie, gitarze, a nawet na perkusji. Mając 7 lat potrafił już rozpoznać słynne głosy tamtych czasów, próbował je naśladować, a jego marzeniem było zostać tenorem. Niestety od małego miał problemy ze wzrokiem, a w wieku 12 lat stał się niewidomy. Mimo przeszkód Andrea Bocelli spełniał marzenia i dziś jest gwiazdą światowego formatu, a do tego wystąpi w sierpniu 2024 w Polsce!

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji

Andrea Bocelli koncert w Warszawie 2024 - DATA, GODZINA

Włoski tenor Andrea Bocelli w tym roku po raz kolejny przyjeżdża do Polski. Już w sobotę 24 sierpnia 2024 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie czekać będzie na niego ogromna publiczność, która ceni jego talent. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20:00. Andrea Bocelli przyzwyczaił swoich fanów do wzruszeń i jedno jest pewne, na PGE Narodowym w sierpniu będzie naprawdę wyjątkowo!

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy które wierzą w Boga i się tego nie wstydzą. Roksana Węgiel nie jest jedyna!

Andrea Bocelli Warszawa 2024 - BILETY, CENY

Ukochany śpiewak Polaków powraca na naszą scenę w sierpniu tego roku! Ile kosztują bilety na koncert Andrea Bocelli w Warszawie? Ceny różnią się w zależności od kategorii miejsc. Najtańsze bilety można zakupić w kategorii II i wahają się one w granicach 388,41 ‐ 420,51 złotych. Najdroższe natomiast to bilety z kategorii VIP, których cena to 970,49 złotych, a także Płyta Diamond , gdzie bilety można kupić w granicach 927,69 - 959,79 złotych. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Bilety na koncert Andrea Bocellego można zakupić online na stronie www.biletserwis.pl. Warto również wiedzieć, że symboliczne 4 zł od każdego biletu zostanie przeznaczone na fundację artysty - "Andrea Bocelli Foundation".