Anastazja Maciąg i Dawid Kwiatkowski w jednym numerze? To wyznanie gwiazdy szokuje [WYWIAD]

i

Autor: Radio SuperNova Anastazja Maciąg i Dawid Kwiatkowski w jednym numerze? To wyznanie gwiazdy szokuje [WYWIAD]

MA 18 LAT I PODBIJA INTERNET!

Anastazja Maciąg i Dawid Kwiatkowski w jednym numerze? To wyznanie gwiazdy szokuje [WYWIAD]

2023-02-15 9:40

Anastazja Maciąg wpadła do studia Radia SuperNova i opowiedziała między innymi o swoich największych marzeniach. Oprócz tego młoda gwiazda pochwaliła się jakie ma plany na 2023 roku, a także czy szykuje duet z Dawidem Kwiatkowskim.

Anastazja Maciąg w dniu swoich osiemnastu urodzin odwiedziła studio Radia SuperNova wraz z ogromną ilością balonów. Młoda gwiazda w rozmowie z Kubą Adamiakiem, postanowiła zdradzić z kim chciałaby nagrać duet i czy będzie to Dawid Kwiatkowski. Oprócz tego opowiedziała o swoich planach na 2023 roku. Czy szykuje album z nową wytwórnią? Tego dowiecie się z rozmowy, którą już teraz Wam prezentujemy na radiosupernova.pl.

Listen on Spreaker.

Kim jest Anastazja Maciąg?

Anastazja Maciąg to zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Rising Star, organizowanego przez TikTok Polska i Universal Music Polska. Wcześniej wystąpiła w The Voice Kids, gdzie trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i wystąpiła w odcinkach na żywo. Jej debiutancki singiel Temat o Tobie zdobył milion wyświetleń na YouTube i do dzisiaj grany jest w stacjach radiowych. Na swoich kanałach w social mediach stara się pokazywać treści muzyczne, ale też lifestyle'owo=modowe. W swojej twórczości chciałby połączyć dwie największe pasje: muzykę i taniec.