Alicja Węgorzewska

i

Autor: AKPA

programy

Alicja Węgorzewska zdenerwowała widzów The Voice Senior. W komentarzach burza

2024-02-07 9:06

Fani muzycznego show są niezwykle podzieleni po decyzji Alicji Węgorzewskiej. Jedni uważają, że śpiewaczka operowa popełniła wielki błąd przepuszczając do kolejnego etapu jedną z seniorek. Inni z kolei bronią trenerki i podkreślają, że jest osobą, która nie tylko zna się na muzyce, ale także na ludziach i proszą, by nie podważać jej autorytetu.

W The Voice Senior 2024 nie brakuje emocji niemal od pierwszego odcinka. Wzruszające wykonania, pełne emocji historie uczestników, rywalizacje trenerów, by uczestnicy wybrali właśnie ich oraz kontrowersyjne decyzje to już stały element najnowszej edycji muzycznego show. Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że wokaliści postawili poprzeczkę niesamowicie wysoko. Fani programu z zaciekawieniem śledzą kolejne występy oraz decyzje ekspertów. Nie ukrywają jednak, że nie za wszystkimi się zgadzają. Tak jest i tym razem. To, co zrobiła Alicja Węgorzewska niesamowicie podzieliło internautów.

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Alicja Węgorzewska - The Voice Senior 2024

Alicja Węgorzewska w The Voice Senior zasiada w fotelu trenera od 2022 roku. Śpiewaczka operowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie da się zadowolić wszystkich, a kolejne odcinki i komentarze po nich tylko jej to udowadniają. Tak było i tym razem. Chodzi o 86-letnią Walerię Molendę, która za sprawą decyzji Alicji Węgorzewskiej przeszła do kolejnego etapu - półfinałów. Choć wielu fanom programu niesamowicie podobało się jej wykonanie "Panie, proszę przyjdź (The Winner Takes It All)”, to są też tacy, którzy kompletnie nie zgadzają się z tym, że seniorka pojawi się w kolejnym etapie muzycznego show.

Z całym szacunkiem i sympatią do Pani Walerii, uważam, że nie powinna przejść dalej. Bardziej to wygląda na wybór emocjonalny jury niż profesjonalizm, niestety.... A to chyba nie o to chodzi w tym programie.

Tu nie patrzą na wokal, tylko na zauroczenie. Zostawiła ją, bo ciepło od niej bije.

A Wy, jak oceniacie występ pani Walerii? Należycie do grupy, która jest zauroczona jej wokalem czy jednak do tej drugiej?

Listen on Spreaker.