Ahlena

i

Autor: materiały prasowe TVP

Ahlena - kto to jest? Tekst piosenki Booty wywołał kontrowersje!

Jeszcze chwilę temu nie znał jej nikt, a dziś mówi o niej cała Polska. Za sprawą udziału w preselekcjach i piosenki Booty Ahlena zyskała na popularności wśród internautów. Sprawdźcie, kim jest uczestniczka koncertu Tu bije serce Europy.

Spis treści

  1. Ahlena - wiek
  2. Ahlena - tekst Booty
  3. Ahlena - Instagram

Ahlena - wiek, piosenka Booty, kariera. Co wiemy o uczestniczce preselekcji do Eurowizji? Gdy Telewizja Polska ogłosiła listę osób zakwalifikowanych do udziału w eliminacjach, jej pseudonim wywołał największe poruszenie. Nikt bowiem nie wiedział, kim jest Ahlena. Wokalistka miała zaledwie kilku subskrybentów na YouTubie, a jej piosenka Booty wygenerowała od grudnia kilkaset wyświetleń. O debiutantce szybko zrobiło się jednak bardzo głośno. Szczególnie duże poruszenie w sieci wywołał tekst kawałka Booty, który opowiada o... pośladkach. Ahlena nie ukrywa, że chciała zostać usłyszana, a udział w preselekcjach do Eurowizji to dla niej wielka szansa.

Ahlena - wiek

Ahlena, a właściwie Magdalena Pawłowska, ma 25 lat. Z muzyką związana jest właściwie od zawsze. Udział w koncercie Tu bije serce Europy to dla niej wielka szansa. Pochodzi z Gdańska.

Eurowizja 2023 - Jann faworytem. Kim jest autor hitu Gladiator?

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Ahlena - tekst Booty

Piosenka Booty zrobiła furorę. Internauci szybko zagłębili się w jej tekst, który owszem, opowiada o pośladkach, jednak stoi za nim ważne przesłanie. Ahlena śpiewa bowiem o samoakceptacji i chce, by każdy czuł się ze sobą dobrze, bez względu na rozmiar.

Ahlena - Instagram

Piosenkarka posiada konto na Instagramie, gdzie jeszcze śledzi ją stosunkowo niewiele osób. Z pewnością z czasem będzie ich znacznie więcej. Ahlena nie zamierza się zatrzymać i ma już w planach kolejne kawałki!

Sonda
Podoba Ci się twórczość Ahleny?