McDonald

i

Autor: pexels

McDonald

Pokazała jak robi cheeseburgera w McDonaldzie i się zaczęło. Poszło o jeden składnik

2024-06-24 11:38

Pracownica McDonalda pokazała jak wygląda proces robienia jednej z najpopularniejszych kanapek w restauracji. Chodzi o chesseburgera, którego można kupić w zestawach lub oczywiście solo. Internauci wypatrzyli jeden szczegół i się zaczęło. Poszło o jeden składnik, że jest go zdecydowanie za mało.

Jedną z ulubionych kanapek Polaków jest popularny cheeseburger, czyli burgerowa klasyka z pysznym serem rozpływającym się w ustach. Kanapka składająca się z bułki pszennej, mięsa wołowego, topionego sera cheddar, cebuli suszonej, ogórka i dodatków w postaci ketchupu i musztardy, dostarcza niesamowitych wrażeń smakowych. Współczesny styl życia, pełen pośpiechu i obowiązków, sprawia, że Polacy coraz częściej szukają szybkich i wygodnych rozwiązań w kwestii posiłków. McDonald's z szerokim menu dostępnych od ręki potraw, idealnie wpisuje się w te potrzeby i nic dziwnego, że jest odwiedzany nie tylko w porę obiadową, ale także rano, gdy serwowane są śniadania. Niezależnie od lokalizacji, klienci mogą liczyć na ten sam standard jedzenia. Klasyczne produkty, takie jak Big Mac, Frytki czy McChicken, mają swoje stałe grono fanów, którzy wracają, aby zjeść swoje ulubione dania.

ZOBACZ TAKŻE: Do której jest oferta śniadaniowa w McDonald's? Tylko do tej godziny można składać zamówienia

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Pracownica McDonalda pokazała jak robi burgera. Burza w sieci trwa!

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy ląduje w internecie. Poprzez porady makijażowe, zwykłe humorystyczne filmiki, przepisy i... tutoriale. Jedna z pracownic polskiego McDonalda co jakiś czas pokazuje internautom w jaki sposób wygląda praca na kuchni w popularnej restauracji fast-food. Na jednym z filmików pokazała wszystkim jak przebiega proces tworzenia popularnej kanapki jaką jest cheeseburger. Kobieta zaczęła od wrzucenia bułki do opiekacza, a następnie polała jedną część musztardą i ketchupem. Później położyła ogórka, ser , mięso z cebulą. Filmik zgromadził ponad milion odsłon, a pod nim znalazło się wiele komentarzy. Była "wojna" o brak rękawiczek na dłoniach pracownicy, ale wiele osób zdziwiło się, że do kanapki został włożony tylko jeden plasterek ogórka. Wy też jesteście zdziwieni? My bardzo, tym bardziej że spożywając cheeseburgera wydaje się jakby było w nim o wiele więcej ogórków!

ZOBACZ TAKŻE: Kiedyś babcia robiła mi te bułeczki, a dziś są hitem TikToka. Sprawdź jak zrobić proziaki

Sonda
Często odwiedzasz restaurację McDonald's?